Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

VISA TABANLI İNİNAL KARTINLA BAKİYE YÜKLE, ANINDA BONUS KAZAN!

VISA tabanlı ininal Kart kullanan oyunculara müjde; #EPİCHAZİRAN2019 başladı!

VISA tabanlı ininal Kart tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükle,10 TL Perdigital Bonus 26.06.2019 Çarşamba 14:00 ile 08.07.2019 Pazartesi 23:59 tarihleri arasında, ininal VISA kartıyla Perdigital.com hesabına tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen oyuncular, anında 10 TL Perdigital Bonus'un sahibi olacak.

#EpicHaziran2019 kampanyasından yararlanmak isteyen oyuncuların; Perdigital.com'a üye girişi yaptıktan sonra, Perdigital.com bakiye yükleme seçenekleri içinde yer alan ininal Kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Perdigital Bonusunuz, ininal VISA kartınızla bakiye yükleme işlemini tamamladığınız anda Perdigital.com hesabınıza tanımlanacaktır. 

Kampanya 6.000 kişi ile sınırlıdır. 

#EpicHaziran2019 kampanyasını kaçırmamak için hemen ininal VISA Kart ile bakiye yükle >>

Kampanyaya katılabilmek için; VISA tabanlı ininal Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Mastercard tabanlı ininal Kart sahibiyseniz, kartınızı ininal uygulaması üzerinden VISA tabanlı ininal Kart ile değiştirmeniz gerekmektedir.

VISA tabanlı ininal karta geçiş yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Mobil cihazınızdan ininal Cüzdan uygulamasını açın ve uygulamayı güncelleyin. 
 2. Güncellemeyi gerçekteştirdikten sonra, ininal Cüzdan uygulamasındaki adımları takip ederek sanal kartınızı oluşturun.
 3. Sanal kartınızı oluşturduktan sonra ininal Cüzdan hesabınıza 5 TL yüklenmiş olacak. Fiziksel ininal VISA kartınızı satış noktalarından temin edebilir ve kartınızı ininal Cüzdan hesabınıza ekleyebilirsiniz.

ininal Cüzdan uygulamasını indirmek için tıklayın >>

Perdigital Bonus hakkındaki tüm detaylar için tıklayın >>

Henüz bir ininal hesabınız yoksa hemen ininal hesabı aç >>

İyi alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

 1. Kampanya26.06.2019 14:00 - 08.07.2019 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
 3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a VISA tabanlı ininal Kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaktır.
 4. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmeleri için BAKİYE YÜKLE sayfasındaki "BAKİYE YÜKLEME SEÇENEKLERİ" arasından ininal seçeneğini işaretleyerek yükleme yapmaları gerekmektedir.
  VISA tabanlı ininal Kart ile bakiye yükle >>
 5. Kampanya 6.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
 6. Kazanılan Perdigital Bonus, Perdigital.com'dan yapacağınız, Vodafone paket/bakiye yüklemeleri ve yayıncıya destek dışındaki tüm alışverişlerde herhangi bir sepet alt limiti olmaksızın kullanılabilir.
 7. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
 8. Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (Aktifleştirilmiş) ininal VISA Kart sahipleri katılabileceklerdir. Dolayısıyla kampanyaya katılabilmek için mevcut ininal kartınızı ininal VISA kartına geçirmeniz gerekmektedir. Kişiselleştirilmemiş (Aktifleştirilmemiş) ininal VISA Kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi Perdigital Bonus kazanamayacaklardır.
 9. ininal ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 10. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ininal ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
 11. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
 12. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.