Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

İKV AKÇE SATIN ALAN 1 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE NADİDE EŞYA SETİ HEDİYE!

İKV'de Kurban Bayramı'na özel indirim ve çekiliş kampanyası!

İKV Akçeler, Kurban Bayramı tatilinin sonuna kadar %25'e varan indirimlerle sizleri bekliyor! 17.08.2018 Cuma günü saat 12:00'de başlayan indirim kampanyasından 26.08.2018 Pazar günü saat 23:59'a kadar yararlanabilirsiniz. Ayrıca kampanya tarihleri boyunca Perdigital.com'dan İKV Akçe satın alan ve çekilişle belirlenecek 1 oyuncuya Nadide Eşya Seti hediye!

%25'e varan indirim fırsatından yararlanarak, %3 Perdigital Bonus kazanma imkanıyla hemen İKV Akçe satın al >>


Bayram sonuna kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanıp %25'e varan indirimlerle İKV Akçe satın alan kullanıcılarımız arasından yapılacak çekilişle belirlenecek 1 kullanıcımız, Nadide Eşya Seti'nin sahibi olacak! 

Kampanya detayları:

Nadide Eşya Seti; Ceket, Pantolon, Eldiven, Ayakkabı, Zırh ve Silah'tan oluşmaktadır.

- Nadide Eşya Seti'nin kazananı, İstanbul Kıyamet Vakti tarafından 27-31 Ağustos 2018 haftasında belirlenecek ve kazanan kullanıcımız ödülüne oyun içinden ulaşacak, ayrıca e-posta yoluyla da bilgilendirilecektir.

- Çekiliş sonucunda herhangi ödül kazanan talihli, ödülünü başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemez. 

- Perdigital.com ve TTNET A.Ş. tarafları herhangi bir zamanda kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

- Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.