Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

HOPİPAY DİJİTAL KARTLA PERDIGITAL’E BAKİYE YÜKLE, HOPİ’DEN %10 PARACIK KAZAN!

31 Mart 2022 23:59'a kadar, Hopipay Dijital Kart ile Perdigital'e bakiye yükleyen kullanıcılar, Hopi'den %10 Paracık kazanıyor! 

Hemen bakiye yükle >>

Kampanya koşulları:

  • Kazanılan Paracıklar Hopi tarafından teslim edilecektir. Hopi Paracıkların teslimatından Perdigital.com sorumlu değildir.
  • Paracık kazanabilmek için Perdigital'e Hopipay Dijital Kart ile bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Hopipay Dijital Kart'ınızı Hopi uygulamasından oluşturabilirsiniz. Hopipay Dijital Kart ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.
  • Kampanya süresince bir Hopi kullanıcısı maksimum 50 Paracık kazanabilir.
  • Kazanılan Paracıklar, bakiye yükleme tarihinden 30 gün sonraki ilk Cuma günü Hopi tarafından Hopi Cüzdanım’a yüklenecektir.
  • Kampanya 31.03.2022 23:59'a kadar geçerlidir.

Hopi Paracık nedir?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar alışveriş yapıldıktan 30 gün sonraki ilk Cuma gününde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi Paracık kazanımı veya kullanımı için manipülasyon yapıldığını, iyi niyet kuralları dışında davranıldığını veya Paracıkların kazanım veya kullanımında hukuka aykırı davranıldığından şüphe etmesi halinde kazanılan Paracıkları iptal edebilir.  Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse veya Hopi tarafından Paracıklar iptal edilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.