Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BONUS PIU KART İLE BAKİYE YÜKLE, ANINDA 10 TL BONUS KAZAN!

Kampanya, 30.09.2021 tarihinde saat 16:20'de sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz. 

***********************

Bonus Piu kart kullanan oyunseverlere müjde; muhteşem kampanya sizi bekliyor!

31.10.2021 23:59'a kadar Bonus Piu kart ile tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yükle, anında 10 TL Perdigital Bonus kazan!

Her bir oyuncunun sadece 1 kez yararlanabileceği ve toplam 3.000 kişiyle sınırlı kampanyaya katılabilmek için hemen Bonus Piu kart ile bakiye yükle >>

Bonus Piu'ya başvurmak için tıkla >>

Keyifli alışverişler dileriz!

Kampanya koşulları: 

  1. Kampanya, 31.10.2021 23:59'a kadar geçerlidir.
  2. Kampanyadan her bir Perdigital.com oyuncusu sadece bir kez yararlanabilmektedir. 
  3. Kampanya süresince, Perdigital.com’a Bonus Piu kartla tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar anında 10 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacaklardır.
  4. Kampanya 3.000 kişiyle sınırlıdır; kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
  5. Kazanılan Perdigital Bonus, Vodafone ve Türk Telekom TL/paket yüklemeleri, Perdigital Bonus Kodu alımları ve yayıncıya destek dışında kalan tüm alışverişlerde kullanılabilir. Perdigital Bonus, Perdigital.com dışında herhangi bir kurum/kuruluşta kullanılamaz.
  6. Kazanılan Perdigital Bonus, nakde çevrilemez, iadesi talep edilemez veya herhangi bir ürün ile değiştirilemez.
  7. Bonus Piu ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  8. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen tarihten önce bitmiş olmasından Bonus Piu ya da Perdigital sorumlu tutulamaz.
  9. Kampanyadan yararlanarak Perdigital Bonus kazanan ve kazandığı bonusun tamamını veya bir kısmını kullanan kullanıcılarımız, yatırdıkları bakiyenin iadesini talep edemezler. Bu kampanyadan kazandığı bonusu kullanmayan kullanıcılarımızın iade talepleri, kampanyadan kazanılan bonusun da hesaplarından geri alınması kaydıyla gerçekleştirilir.
  10. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.