Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

BONUS PİU KARTINLA 40 TL VE ÜZERİ BAKİYE YÜKLE, 10 TL PERDIGITAL BONUS KAZAN!

Perdigital ve Bonus Piu iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya başladı!

Kampanya dahilinde;

Perdigital üzerinden Bonus Piu karta başvuranlar, oluşturdukları bu kartla Perdigital'e tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yüklediklerinde Bonus Piu'dan 10 TL değerinde Perdigital Bonus Kodu kazanacaklar. 

Hemen Bonus Piu'ya başvurmak için tıkla >>

Oluşturduğun Bonus Piu kart ile bakiye yükle >>

Bonus Piu nedir? >> 

Bonus Piu'nun avantajları nelerdir? >>

Kampanya koşulları: 

  1. Kampanyadan, sadece bu bağlantı üzerinden Bonus Piu kart alıp, Perdigital'e bu Bonus Piu kart ile 40 TL ve üzeri bakiye yükleyen kullanıcılar yararlanacaktır. Bu bağlantı dışında Bonus Piu sahibi olan kişiler kampanyadan yararlanamaz. 
  2. Kampanya 30.06.2021 23:59'a kadar geçerlidir.
  3. Kampanya 3.000 kişi ile sınırlıdır. Kişi limiti dolduğunda kampanya sona erecek ve bu sayfadan duyurusu yapılacaktır.
  4. Kazanılan Perdigital Bonus Kodu, kampanyaya katılımınızın alındığı günden sonraki iş günü Bonus Piu tarafından kart oluştururken kaydettiğiniz telefon numarasına SMS yoluyla teslim edilecektir. Kampanyadan kazanılan ödüllerin teslimatından Bonus Piu sorumludur.
  5. Kampanya Bonus Piu'da müşteri bazındadır ve kampanyadan bir Bonus Piu kartla sadece bir kez yararlanabilir.
  6. Kampanyadan kazanılan Perdigital Bonus Kodu'nun 31.12.2021 23:59'a kadar BAKİYE YÜKLE > DİĞER ÖDEME SEÇENEKLERİ adresinde yer alan PERDIGITAL BONUS KODU seçeneğini işaretleyerek kullanılması gerekmektedir.
  7. Kampanya dahilinde, bu bağlantı üzerinden Bonus Piu karta başvurup oluşturduğu kartla 40 TL ve üzeri bakiye yükledikten sonra, bakiye iadesi alan kullanıcılar ödülden yararlanamaz. Ayrıca kampanyadan yararlanarak ödül kazanan kullanıcılar, bakiye iadesi talep edemez.
  8. Bonus Piu ve Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
  9. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.