Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.


Şimdi 6 aylık BluTv üyelik kodu satın alan kullanıcılarımıza, 1 aylık Busuu online dil eğitim kodu hediye!
BluTv Nedir?

BluTV, bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden, sürekli güncellenen pek çok filmlere, dizilere, canlı TV yayınlarına ve BluTV’ye özel tüm yapımlara reklamsız erişebileceğiniz bir internet televizyondur.


Nasıl BluTv İzleyebilirim?

Perdigital.com’dan, 3 veya 6 aylık BluTv üyelik kodları satın alarak BluTv izleyebilirsiniz. Üstelik şimdi, 6 aylık BluTv üyelik kodları 1 aylık Busuu Online Dil Eğitim Kodu hediyeli!


BluTv Üyelik Kodlarını Nasıl Kullanabilirim?

Perdigital.com’dan satın aldığınız 3 veya 6 aylık BluTv üyelik kodlarını, www.blutv.com.tr/kupon adresinde yer alan “PIN NUMARASI” alanına girerek kullanabilirsiniz.


Busuu Online Dil Eğitimi Nedir?

Busuu, web sitesi ve mobil aplikasyonları üzerinden, kullanıcılarına, 12 farklı dil seçeneğini online olarak öğretmeyi amaçlayan bir eğitim platformudur.


6 Aylık BluTv Üyelik Kodu Aldım, 1 Aylık Busuu Online Dil Eğitim Kodumu Nerede Bulabilirim?

6 aylık BluTv üyelik kodu satın aldığınız anda, 1 aylık Busuu online dil eğitim kodunuzu, HESABIM > PROMO KODLARIM https://www.perdigital.com/hesabim/promocode sayfasında görebilirsiniz. 


1 Aylık Busuu Online Dil Eğitim Kodumu Nasıl Kullanacağım?

www.busuu.com adresini ziyaret edip kayıt olduktan sonra Busuu profilinizde yer alan “kuponu kullan” bağlantısına tıklayın ve size hediye ettiğimiz 1 aylık Busuu kodunu ilgili alana girerek aktive ederek dilediğiniz dili dilediğiniz yerde öğrenmeye başlayın!


Kampanya Koşulları:

- Kampanya, tek seferde yapacağınız 6 aylık BluTv üyelik kodu alışverişinize, 1 aylık Busuu Online Dil Eğitim Kodu hediye edilmesini kapsar.
- Kampanya, 10.03.2017 tarihinde başlayıp 30.04.2017 saat 23:59’da sona erecektir.
- Bir kullanıcı, yalnızca bir kez bu kampanyadan yararlanabilir.
- Bu kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Perdigital.com, kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR