Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

6 AYLIK BLUTV ÜYELİK PAKETİ ALANA SIFIR BİR TİŞÖRTÜ HEDİYE!

BluTV'nin sevilen dizisi Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da, 4. sezonuyla yayın hayatına devam ediyor. Sadece BluTV'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen Türk yapımı internet dizilerinden biri olan Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da, kendi hayran kitlesini de yaratmayı başardı. 

Perdigital.com olarak BluTV ile ortak bir kampanyaya imza atarak, dizinin hayranlarına özel tasarlanan Sıfır Bir tişörtlerini Perdigital.com'dan 6 Aylık BluTV Üyelik Paketi satın alan kullanıcılarımıza hediye ediyoruz!

BluTV Üyelik Paketi satın al >> 

Kampanyaya katılım şartları:

- Kullanıcılarımız, kampanyadan 31.08.2018 Cuma günü saat 23:59'a kadar faydalanabilirler.

- Her 6 Aylık BluTV Üyelik Paketi satın alımına bir adet Sıfır Bir tişörtü hediye edilecektir. Bir kullanıcımız birden fazla 6 Aylık BluTV Üyelik Paketi satın aldığında, satın aldığı adet kadar tişört hediye edilecektir. Yalnızca Large beden mevcuttur.

Sıfır Bir tişörtü kazanan kullanıcılarımıza hediyeleri, kargo yoluyla iletilecektir. Tişört kazanan kullanıcılarımızın, info@perdigital.com adresine e-posta yoluyla aşağıdaki bilgilerini EKSİKSİZ olarak göndermeleri gerekmektedir. 

  •     Teslimatın yapılacağını kişinin adı soyadı
  •     Telefon numarası
  •     Teslimatın yapılacağı açık adres bilgisi

Sıfır Bir tişörtleri, yukarıdaki bilgileri e-posta yoluyla eksiksiz ileten kullanıcılarıımıza, Perdigital.com tarafından 10 iş günü içerisinde kargolanacaktır.

- Hediye kazanan kullanıcılarımız, hediyelerini başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemezler.

Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.