Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

ZULA'DAN 120.000 TL ÖDÜL HAVUZLU SEZON GELİYOR!

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, E-spor alanında adından söz ettirmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce tamamlanan Süper Lig'in ardından bu sefer daha uzun soluklu bir “Sezon” hazırlığına giren Zula ekibi, ödül havuzunu 120.000 TL olarak duyurdu.

Zula ekibi, Ekim ayı içerisinde başlayacak sezon kapsamında her ay 2 online 1 offline turnuva yapmayı hedefliyor. Online mücadelelerde haftada 5.900 TL nakit para ödülü  dağıtacak olan Zula ekibi, bu ödüllerin sıralamaya giren ve belirli bir başarı elde etmiş takımlara verileceğini açıkladı. Sezon içerisinde yapılan tüm turnuvalar genel bir puan tablosuna eklenecek ve yarı yıl tatilinde yapılacak olan “Büyük Sezon Finalinde” takımlar büyük ödül için yarışacaklar. Sezon içerisinde toplamda 120.000 TL ödül havuzu olduğunu belirten Zula ekibi, bu ödülün büyük bir kısmını nakit para ödülü olarak oyuncularına dağıtacak.

Diğer Haberler