Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

VALORANT GECE PAZARI

Valorant oyuncuları, Valorant Gece Pazarı'na yeniden kavuştu. Oyunun ilk çıktığı zamanlarda mevcut olan Valorant Gece Pazarı konsepti bir süre sonra oyundan kaldırılmıştı fakat, Valorant Gece Pazarı tekrardan Valorant'taki yerini alıyor.

Valorant Gece Pazarı'ndaki indirimli içerikleri Valorant VP ile satın alabilirsiniz.

%2 bonus fırsatıyla Valorant Point (VP) satın al >>


Valorant Gece Pazarı ne zaman başlayacak ve ne kadar sürecek?

Gece Pazarı Oyuna 11 Nisan Perşembe günü eklendi. Valorant Gece Pazar'ı 30 Nisan Salı gününe kadar açık olacak.

Valorant Gece Pazarı nedir?

Valorant Gece Pazarı, kozmetik ürünler satılan ve rastgele gerçekleşen bir etkinliktir. Oyuncuların rastgele, yaklaşık altı farklı tasarımla, farklı silah görünümleri satın almalarına izin veren bir konsepttir. Gece Pazarı'nda indirimli olarak yer alan silah görünümleri ise her oyuncu için farklıdır.

Valorant’ın oyun içi mağazasından bir paketin parçası olarak veya ayrı bir görünüm olarak satın alınabilen silah skinlerinin, indirimli olarak oyunculara sunulmasına olanak tanınır. Oyuncular Valorant VP ile Gece Pazarı'nın avantajlarından yararlanabilirler.

Gece Pazarı'ndaki yenilikler neler?

Valorant, yeni Gece Pazarı konseptinde bazı Kötü Şans Koruması adı verilen yenilikleri de duyurdu.

  • İlk büyük iyileştirme, oyunculara tüm Premium Sürüm görünümlerine sahip olmadıkları sürece en az iki Premium Sürüm silah görünümü sunulacak olmasıdır.
  • İkinci önemli değişiklik, oyunculara aynı silahtan ikiden fazla silah görünümü sunulmamasını sağlıyor.
  • Bu iki yeni değişiklikten herhangi biri nedeniyle 6'dan az teklif alan oyuncular için ise teklifler yeniden 6'ya kadar çıkarılacak.
  • Gece Pazarında bir kaplamayı bir kez açtığınızda, onları değiştirememektesiniz.

Valorant Gece Pazarı'na neyin dahil edileceğini önceden bilmenin bir yolu yok, fakat 20 gün boyunca açık olacak. Bu süre boyunca Gece Pazarı, oyuncuların tüm bir koleksiyonu satın almak dışında indirimli olarak skin elde etmeleri için de müthiş bir fırsat sunacak.

Valorant Gece Pazarı'nda hoşunuza giden içerikleri fırsatınız varken indirimli bir şekilde elde edebilirsiniz.

Diğer Haberler