Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

VALORANT 5 BÖLÜM 1. KISIM YENİLİKLERİ

Riot Games'in popüler FPS oyunu Valorant için 5. Bölüm 1. Kısım güncellemesini yayınladı. Su altı haritası Pearl ve yepyeni silah görünümleri, birçok ödül ve etkinliğin bulunduğu Valorant 5. Kısım 1. Bölüm: Boyut oyundaki yerini aldı.

%2 bonus fırsatıyla Valorant Point (VP) satın al >>

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım: Boyut Yenilikleri

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım’da yer alan yenilikler şu şekilde;

  • Yeni harita: Pearl
  • Yeni Silah kaplama paketi: Kaosun Başlangıcı
  • Savaş Bileti skinleri: Shimmer, Spitfire, Task Force 809
  • Silah Uğurları
  • Oyuncu Kartları
  • Spreyler

Yeni Silah Kaplama Setleri

Shimmer

Valorant 5.Bölüm 1. Kısım güncellemesiyle birlikte oyuna eklenen yeni Savaş Bilet’ine sahip olan oyuncular Bulldog, Classic, Stinger ve Judge için Shimmer kaplama setine sahip olacaklar.


Spitfire

5. Bölüm 1. Kısım’da yer alan yeni Savaş Bileti’nde yer alan bir diğer kaplama seti ise Spitfire. Bu kaplama setinde yer alan silahlar şunlar; Ares, Guardian, Ghost, Operator.


Task Force 809

Spectre, Marshal, Phantom, Bıçak ve Frenzy için oyuna eklenen bir diğer yeni silah kaplama seti de Tast Force 809.


Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş bileti kaç VP?

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti 22 Haziran’da oyuna eklendi ve 31 Ağustos’a kadar oyunda kalacak. 3 faklı silah kaplama setinin yer aldığı yeni Savaş Bileti’ni 1.000 Valorant Point (VP) değerinde oyunculara sunuldu. 

Diğer Haberler