Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

2021 STEAM YAZ İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Steam indirimleri arasında Steam Yaz ve Steam Kış Kış indirimleri en büyük indirim dönemi olup, genellikle iki hafta sürmektedir. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri ve Steam Black Friday İndirimleri ise yaklaşık bir hafta sürer. 

2021 Steam Yaz İndirimleri, oyun severlere oldukça yüksek indirim oranlarında ve çok sayıda oyunu satın almak için büyük bir yıl ortası fırsatı sunacak.

Steam büyük indirim kampanyalarını, her yılın aşağı yukarı benzer zamanlarında gerçekleştiği için son birkaç yılın Steam Yaz İndirimleri tarihlerine baktığımızda, 2021 Steam Yaz İndirimleri tarihlerini tahmin edebiliyoruz. Dolayısıyla, 2021 Steam Yaz İndirimleri için bu yıl öngörülen tarih aralığı 24 Haziran - 8 Temmuz'dur.

Steam indirimlerinde beklediğiniz bir oyunun indirime girip girmediğini görmek için en iyi yöntem oyunu istek listenize eklemek olacaktır. İstek listenizdeki oyunlar satışa çıktığında bildirimler alacak ve bir listeye sahip olmak, beklediğiniz veya isteyebileceğiniz oyunların takibi için size kolaylık sağlayacaktır.

Steam Cüzdan Kodu satın al >>

2021 yılında düzenlenecek diğer Steam İndirim kampanyalarına ait tarihleri Steam İndirimleri 2021 yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Haftalık Steam indirimlerini incelemek içinse, Bu hafta Steam'de indirimli oyunlar hangileri? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Diğer Haberler