Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM İNDİRİMLERİ 2023

Oyunseverlerin gözde oyun platformu Steam binlerce oyunu ve etkinliği bünyesinde barındırıyor. Her türde oyuna ev sahipliği yapan Steam, kullanıcılar için çeşitli indirimler sunarak oyunlara erişimi kolaylaştırıyor. Günlük, haftalık, sezonluk olmak üzere Steam İndirimlerinden faydalanarak siz de istediğiniz oyunlara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Steam'de haftalık devam eden ne gibi indirimler var?

 • Günlük Teklifler: Her gün sabah 9'da başlayan günlük teklif indirimlerinde satışa çıkarılan ürün genellikle 48 saat boyunca indirimli olarak satışta kalır.
 • Haftalık Fırsatlar: Pazartesi 21.00'de başlayan ve 7 gün sürer. 
 • Hafta Ortası Çılgınlığı: Salı günleri saat 21.00'de başlar, Perşembe saat 21:00'de biter. Hafta Ortası Çılgınlığı indirimleri varsayılan olarak bir haftadır, ancak yayıncı isteği doğrultusunda bu indirimlerin süresi Steam tarafından 3-14 gün kadar uzatılabilir.
 • Hafta Sonu Fırsatları: Perşembe 21.00'de başlar, genellikle Pazartesi 21.00'e kadar devam eder. Hafta Sonu Fırsatları varsayılan olarak bir haftadır, ancak yayıncı isteği doğrultusunda bu indirimlerin süresi de Steam tarafından 3-14 gün kadar uzatılabilir.
 • Ücretsiz Hafta Sonları:  Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun genellikle Pazar öğleden sonra ücretsiz olmaktan çıkar. Oyunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ancak süre sona erdiğinde erişimi kaybedilir ve genel olarak Ücretsiz Hafta Sonlarına indirim eşlik eder.

Steam'de yer alan diğer indirimler neler?

 • Büyük Sezon İndirimleri: Bir yılda Steam tarafından düzenlenen dört büyük mevsimsel indirim yer alıyor. Bunlar; Steam Sonbahar İndirimleri, Steam Yaz İndirimleri, Steam Bahar İndirimleri, Steam Kış İndirimleri'dir.
 • Tanıtım Teklifleri: Yeni bir oyun piyasaya sürülecek ise veya bir DLC çıkacak ise bu ürünler indirimli olarak sunulabilir. Tanıtım teklifleri indirimleri 7 gün sürer.
 • Özel İndirimler: Oyunlar büyük güncelleme aldıysa ya da çıkış tarihinin birinci yıl dönümü gibi özel bir tarih yaklaştıysa yayıncı tarafından indirimli olarak sunulabilir.
 • Etkinlik Satışları:  Steam, belirli oyun kategorilerini sergilemek için Racing Fest, VR Fest, SIMFest, Going Rogue gibi temalı indirim etkinlikleri organize eder.
 • Yayıncı Haftası İndirimleri

Tüm bu indirimlere ek olarak Yayıncılar ve geliştiriciler istedikleri her an oyunlarını indirimli olarak satışa çıkarabilir. Özetle Steam'de her zaman indirim yer alıyor. İndirimlerden en iyi şekilde yararlanabilmek için satın almayı istediğiniz oyunları Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın. Böylece indirime girdiklerinde anında haberdar olabilirsiniz.

Steam İndirimlerini kaçırma! Hemen Steam Cüzdan Kodu satın al >>

2023 Steam İndirimleri ne zaman düzenlenecek?

İndirim tarihleri henüz kesinleşmemiş 2023 Steam İndirimleri:

 • Steam Yaz İndirimi:25 Haziran 2023 - 7 Temmuz 2023
 • Steam Cadılar Bayramı İndirimi: 28 Ekim 2023 - 1 Kasım 2023

Diğer Haberler