Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

STEAM CADILAR BAYRAMI İNDİRİMLERİ 2021 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Steam, yılın belli zamanlarında büyük indirim kampanyaları düzenleyerek oyunseverler için kaçırılmayacak fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Steam’e ait geleneksel indirim dönemlerinden bir tanesini de Cadılar Bayramına denk gelen dönemde gerçekleşen Steam Cadılar Bayramı İndirimleri oluşturuyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri için şimdiden net bir tarih vermek zor fakat geçtiğimiz yıllardaki indirim tarihleri baz alındığında Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2021'in, 27 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri, ürkütücü oyunların, Cadılar Bayramı ve korku temalı oyunlarının fiyatlarında büyük indirimler sunuyor. Dönem dönem korku oyunları indirime girmiyor değil, fakat Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde, neredeyse her korku oyunu, hatta geniş bir mini oyun koleksiyonu dahi indirimli yer alıyor. Bu nedenle korku oyunlarının hayranları için Steam Cadılar Bayramı İndirimleri güzel bir fırsat sunuyor.

Steam Cüzdan Kodu satın al >>Diğer Haberler