Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE'IN YENİ ERANGEL HARİTASI NE ZAMAN GELECEK?

PUBG Mobile'ın yenilenen Erangel 2.0 çok yakında geliyor!

Tencent tarafından ilk olarak PMCO 2019 finalinde açıklanan Erangel 2.0'ın, 0.14.5 güncellemesiyle birlikte oyuna geleceği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile'ın resmi sosyal medya hesaplarında ve Youtube kanalında Erangel 1.0 ve Erangel 2.0'ın karşılaştırıldığı bir video yayınlandı.

Yayınlanan bu videoda Erangel 2.0'da görselliğin ön plana çıktığı görülüyor:


Görsel değişikliklerin yanı sıra Erangel 2.0, mekan dokularında ve çevrenin detaylandırılmasında genel bir değişime gidilmiş. Videoda, binaların daha fazla detaylandırıldığı; gölge ce renk geçişlerinin daha fazla derinleştirildiği de görülmekte. 

Erangel 2.0 haritasının, oyunun PC veya konsol sürümleri kadar iyi görüneceği de konuşulanlar arasında... PUBG Mobile oyuncularının neredeyse %80'inin oynadığı Erangel haritasının değişimi tüm oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Çünkü Erangel haritasının güncellenmesinin asıl sebebi PUBG Mobilcilerin haritayla ilgili yaptığı eleştiriler.

%2 Perdigital Bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

Diğer Haberler