Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE ROYALE PASS'TE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR!

Royale Pass, oyuncuların PUBG Mobile'daki setler, silah kaplamaları gibi çeşitli özel ödüller kazanmaları için en önemli oyun içi etkinliğidir ve artık tamamen yenileniyor. PUBG Mobile 19. Sezon Royale Pass 12 Temmuz'da sona erdi ve Krafton, 20. Sezon'dan itibaren sezon ve Royale Pass sisteminin tamamen değiştirileceğini duyurdu.

%2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>


PUBG Mobile'ın yeni RP sisteminde neler var?

PUBG Mobile 1.5 sürümünün yama notlarında Royale Pass sisteminde yapılacak birkaç değişiklik duyuruldu. Yeni PUBG Mobile Güncellemesi 1.5: Ateşleme ile birlikte oyun geliştiricileri, Royale Pass'in süresinin bir ay olarak değiştirildiğini ve PUBG Mobile'ın her sürümü için iki farklı geçişin çıkacağını duyurdu.

  • PUBG Mobile 20. Sezon başladığında oyunun sezon sayacı sıfırlanacak.
  • PUBG Mobile Royale Pass iki döngüye bölünecek ve 60 gün yerine her döngü yaklaşık 30 gün sürecek.
  • Royale Pass satın alma maliyeti %50 oranında düşürüldü.

Oyuncular, 360 PUBG Mobile UC karşılığında PUBG Mobile 20. Sezon Royale Pass'i satın alabilirler. Yükseltilmiş versiyonu, yani Elite Pass Plus ise 960 PUBG Mobile UC olarak yer alıyor. Yaklaşan Royale Pass'i satın almak için oyuncuların önce  PUBG Mobile UC satın almaları gerekiyor. Ardından Royale Pass 1. Ay versiyonunu satın alabilirler ve oyuncular Royale Pass'e eriştikten sonra özel bir hoş geldin hediyesi talep edebilecek.

Royale Pass 20. Sezon ile birlikte değişecek olan yeni Royale Pass geçişlerinin isimleri ve tarihleri:

Royale Pass 1. Ay: Tek Çağı (14 Temmuz - 12 Ağustos)

Royale Pass 2.Ay: Project T (13 Ağustos - 13 Eylül)

Diğer Haberler