Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE 19. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

PUBG Mobile’ın 3. Yıldönümü teması ile oyuncuların karşısına çıkan 18. sezonu bitmek üzere. 18. sezona veda vakti günden güne hızlanırken PUBG Mobile oyuncularının en çok merak ettiği konulardan biri 19. sezonun ne zaman başlayacağı yönünde.

%2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

PUBG Mobile 19. sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyorsanız bu yazımızda merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Henüz 18. sezon bitmeden PUBG mobile oyuncuları 19. sezonda neler olacağını, hangi içeriklerin yeni sezonla geleceğini, 19. sezon Royal Pass ödüllerini merak etmeye başladı. Oyuncuların bu meraklı bekleyişi PUBG Mobile güncelliğini korumasına neden olan bir faktör. Oyunu güncel tutabilmek için sıklıkla gerçekleştirilen sezonlarda bunun bir kanıtı.

PUBG Mobile’da her sezon yaklaşık olarak 2 ay sürüyor. PUBG Mobile oyuncularına oldukça eğlenceli zaman yaşatmış 18. sezon, 17 Mart tarihinde başladı. Her sezonun yaklaşık 2 ay sürdüğünü düşünürsek, 19. sezonun da 15-17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşeceği tahmin edilmektedir. 

Diğer Haberler