Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE 12. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Birbirinden heyecanlı ve efsane 11 sezonu geride bırakan PUBG Mobile, 12. Sezon için çalışmaları sürdürüyor. Her sezon yeni bir tema, kıyafet ve silahlarıyla oyuncuların büyük ilgisini toplayan oyun 12. Sezon'da da bomba gibi olacağa benziyor. 12. Sezon ayrıca, PUBG Mobile'ın ikinci yıldönümüne denk geldiği için büyük bir önem taşıyor. 


Tahminlere göre 10 Mart'ta PUBG Mobile 0.17.5 adıyla yayınlanacak güncellemede 11. sezon sona erecek ve 12. sezon başlayacak. 11. Sezon Royale Pass 9 Mart'ta sona ermesi, 12. Sezon Royale Pass'in ise 10 Mart'ta gelmesi bekleniyor.

12. Sezon'da oyuna neler gelecek?

12. Sezon teması, baharın da canlılığını yansıtacak ve mavi, mor, sarı, pembe renklerinin ağırlıkta olduğu bir tema olacağa benziyor. Royale Pass ödülleri ise parlak savaş kıyafetleri, erkek ve kadınlar için yeni temayı en iyi yansıtacak kostümler yer alacak.  

Yeni sezonla birlikte 2. yılını da kutlayacak olan PUBG Mobile'ın daha önce hiç görülmemiş silah ve araçları oyuna ekleyeceği konuşuluyor.

Perdigital.com'dan %2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

Diğer Haberler