Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS REKORLARI ALT ÜST ETTİ!

Henüz iki hafta önce Kapalı Beta sürecine giren Playerunknown’s Battlegrounds (PUGB), milyonlarca oyuncunun ilgiyle takip ettiği ve dünyanın en önemli yayın platformlarından biri olan Twitch’in global listesine 85.000’in üstündeki anlık izleyici sayısıyla ikinci sırada giriş yaptı.


Unreal 4 motoruna sahip hayatta kalma tarzındaki online bilgisayar oyunu PUBG, Kapalı Beta süresi boyunca bedava olacak. Oyunu ücretsiz denemek isteyenler, Nfinity Games üzerinden Kapalı Beta Anahtarlarını temin edebilir ve bu anahtarlar (key) ile Steam platformu üzerinden oyunu indirip hayatta kalma savaşı tecrübesini yaşayabilirler.

Henüz oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar varsa, videosunu buradan izleyebilirler:

Oyun 20 Mart Pazartesi gününe kadar sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Oyuncular ister Solo, ister Duo (İkili takım) olarak oyuna giriş yapabilecekler. Kapalı Beta hesapları  20 Mart Pazartesi tarihinden sonra geçersiz olacak.

Tam sürüm çok yakında!

Kapalı Beta sürecinden çok kısa bir süre sonra tam sürüme geçecek olan PUBG, Türkçe, Arapça ve İngilizce seçenekleri ile oynanabilecek. Sıkı durun; 26 Mart 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Yapı-Endüstri Merkezinde bir tanıtım etkinliği gerçekleştirecek. Katılımın ücretsiz olacağı  bu etkinliğe katılan ziyaretçiler hem PUBG’un tam sürümünü test edebilecek, hem de Nfinity Games’in diğer efsane oyunu Point Blank’in büyük finalini izleyip etkinliklerden hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak.

PUBG ile ilgili tüm etkinlik, duyuru ve yenilikleri için facebook sayfasını ziyaret edebilir, Kapalı Beta için henüz bir key’iniz yoksa yapılan çekilişlerle sahip olabilirsiniz:

https://www.facebook.com/BattlegroundsTR

Playerunknown's Battlegrounds Beta Key'i için Perdigital'den tek seferde 50 TL ve üzeri Steam Cüzdan Kodu satın almanız yeterli. Kampanya detayları >>

Perdigital güvencesiyle Steam Cüzdan Kodu satın alın >>OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR