Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Orcs Must Die! Unchained: 2.6 Güncellemesi

Orcs Must Die! Unchained:
2.6 güncellemesi üretim imkanı ve yeni haritayla hayatta kalma modunu geliştiriyor

“Surrounded” öncülerinin stilinde kule savunması getiriyor

Robot Entertainment’e ait Orcs Must Die! Unchained oyunu  “hayatta kalma” moduyla ışıldıyor. Bu mod 2.6 yamasıyla yeni “Surrounded” haritasında bulunan üretim sistemi sayesinde oyunculara haritada topladıkları nesnelerle iksirler, parşömenler ve bekçiler üretme imkanı sağlayacak. İksirler oyunculara geliştirmeler sunarken, dayanıklı bekçiler artık konumlandırılabilir YZK’lar olarak işlev görecek. Bunlar savaş alanının öngörülen noktalarına yerleştirilerek oyuna taktiksel bir boyut daha katacak.      

Her yandan düşman dalgalar: Yeni hayatta kalma haritası “Surrounded”

Yeni harita “Surrounded” çok özel PvE eğlencesi sunuyor: Haritanın çeşitli yerlerinde yavaş yavaş yeni geçitlerin belirmesiyle hücum eden cellatların yolu açılır. Bunlar önce barikatlar sayesinde tercih edilen farklı alanlara ve hazırlanmış olan tuzaklara yönlendirilebilir. Bu vahşi sürünün efendisi olabilmek için yeni çevre tuzakları ve asılı lav kazanları kullanılabilir: Küçük bir atış bu kor kütlesini düşmanın üzerine boca etmeye yeter. Savaş izdihamında ortam fazlaca kızışabileceği için oyuncular artık hayatta kalma modunda dört zorluk derecesinden birini seçebilecek.

Ayrıca Robot Entertainment beceri sistemini genel olarak geliştirdi ve dengeli PvP mücadeleleri için denge ayarlarında düzenlemeler yapmaya devam etmekte. Tüm değişikliklerin listesi yama notlarında: http://board.omd.gameforge.com/board3-news-announcements-and-guidelines/board9-patch-notes/3843-patch-2-6-surrounded/#post20268


2.6 güncellemesinin en önemli özelliklerinin tablosu:

+ Yeni hayatta kalma haritası “Surrounded”

+ Hayatta kalma modunda iksir, parşömen, tuzak ve bekçi üretilebilir

+ Düzenlenilen beceri sistemi

+ Hayatta kalma modundaki 4 zorluk derecesi

 

Orcs Must Die! Unchained Hakkında

Orcs Must Die! Unchained, Robot Entertainment şirketinin hem hayranları, hem de eleştirmenler arasında son derece sevilen markasının üçüncü bölümü. Kule savunması mekanizmaları ve sürükleyici third person shooter oynanışının karışımı olan oyun, stratejik açıdan iddialı ve beşer kişilik ekiplerle aksiyon dolu, çok oyunculu çarpışmalar vaadediyor. Çeşitlilik açısından zengin bir tasarımı olan haritalarda rakip fraksiyonun ve bilgisayar tarafından yönetilen işbirlikçilerinden oluşan ordularının senin Rift’ine ulaşmasını ve imha etmesini engellemen gerekiyor. Oyuncular kendine özgü yetenekleri ve sihirleri olan çok sayıda oynanabilir kahramanın yanında, zaman içinde yükseltilebilen çok sayıda değişik tuzaktan yararlanabiliyor. Orcs Must Die! Unchained 2016’da ücretsiz olarak bilgisayara indirilebilen bir oyun olarak yayınlanacak. Ayrıntılı bilgi için: http://tr.omd.gameforge.com/.

Gameforge Hakkında

Gameforge, 20'den fazla oyun ve 450 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle free-to-play kitlesel çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) alanında Batı yarı kürenin lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, 75’ten fazla ülkede oyunlarını sunuyor ve bünyesinde yaklaşık 450 çalışan barındırıyor. Portföyünde, ödüllü AION Free-to-Play, TERA: Fate of Arun, Avrupa’nın en başarılı MMO oyunu Metin2, HEX: Shards of Fate, Orcs Must Die! Unchained, Sigils: Raios Savaşı, Runes of Magic, Elsword ve Wizard101 gibi istemci tabanlı oyun dünyaları bulunuyor. Ayrıca OGame ve Ikariam gibi klasik tarayıcı tabanlı oyunların yanı sıra gittikçe artan sayıda mobil oyun da bu bütünlüğü tamamlıyor. Daha fazla ayrıntı için: http://corporate.gameforge.com/.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR