Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

METİN2 STEAM'DE OYUNCULARIN KULLANIMINA AÇILDI

Gameforge'den sizlere bir haberimiz var: Metin2 artık Steam'de. Metin2 birçok ülkede büyük bir başarıyla devam eden ve düzenli şekilde güncellemeler alan saygın bir MMO klasiğidir. Gameforge bu kararı topluluktan gelen yoğun istek üzerine vermiştir ancak aynı hamleyle bu ücretsiz rol yapma oyunu için yeni oyuncular kazanmayı da hedeflemektedir.

Steam'e doğrudan erişim:
http://store.steampowered.com/app/550900/Metin2/
Metin2: MMO klasiği şu andan itibaren Steam'de oynanabilir!
Yayıncı Gameforge tüm zamanların en başarılı MMO'su Metin2'yi ünlü bilgisayar platformu Steam'de yayınlıyor.

8 Mayıs 2017, Karlsruhe: Gameforge ve Geliştirici Webzen bugün online rol yapma oyunu Metin2'yi dünya çapında Steam'de yayınladı. Metin2 MMO türünün en büyük başarı tarihinden birine sahip: Bu ücretsiz oyun on yıldır batı dünyasında oynanıyor ve en yoğun zamanlarında 7,6 milyonu aşkın oyuncuya ev sahipliği yaparak World of Warcraft'ı bile arkasında bıraktı. Hala bir milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bu oyunumuz hareketli bir topluluğa sahip ve düzenli olarak güncellemeler sağlar.

Metin2 yayında güzel bir yönünü de sergilemekte: Oyun başlangıcının kolaylaştırılması bu MMO klasiğinde rahat bir başlangıç yapmayı ve hızla seviye atlamayı garantiler. Geri dönenlere yepyeni bir topluluk sunan bu doğuya has savaş sanatı oyunu, özel koleksiyon kartları ve armalar içerir.

Steam'deki yayının bir diğer hedefi de birçok oyuncunun uzun zamandır hayalinin kurduğu bir dileği yerine getirmektir: Gameforge yakın zaman içerisinde oyunculara mevcut hesaplarını Steam ile bağlantılama imkânı sunmayı planlamakta.


Yeni Metin2 Videosu:Metin2 Hakkında

Metin2 Gameforge ve Webzen'e ait bir MMO klasiğidir. Oyun Ejderha Tanrısı'nın büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olan büyüleyici dünyasında geçiyor. Maceralar sırasında oyuncuları tehlikeli yaratıklara ve efsanevi patronlara karşı heyecanlı mücadeleler bekliyor. Sayısız güçlü beceriler ve nesneler bu derin ve incelikli oyunda tüm savaşların kazanılmasını sağlıyor.


Gameforge Hakkında

Gameforge, 20'den fazla oyun ve 450 milyondan fazla kayıtlı oyuncudan oluşan bir portföyle free to play kitlesel çok oyunculu çevrimiçi oyun (MMO) alanında Batı'nın lider sağlayıcısıdır. Karlsruhe merkezli şirketler grubu, 75’ten fazla ülkede oyunlarını sunuyor. Portföyünde oyun sanayisinin çok sayıda tanınan isimleri yer alıyor. Bunların arasında AION Free to Play ve TERA gibi ödül almış istemci tabanlı rol yapma oyunları ve Avrupa'nın en başarılı MMO'su Metin2 bulunuyor. Rekabetçi RTS Dropzone ve aksiyon dolu anime MMORPG Soulworker oyunlarıyla kapsamlı portföyümüzü genişletiyoruz. OGame ve Ikariam gibi sevilen tarayıcı tabanlı oyunlar da bu bütünlüğü tamamlıyor.

Perdigital 4% Bonus farkıyla hemen teslim
Metin2 Ejder Parası satın alın >>

Diğer Haberler