Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

HEX - Shards of Fate Turnuvası


HEX: Shards of Fate – Büyük uluslararası turnuva başlıyor

100.000 USD para ödülü, Kaliforniya’da final, turnuva işleyişi

 

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment 06.10.2015 tarihinde dijital TCG HEX: Shards of Fate’in duyurulan Hex Invitational Turnuvası başlıyor. Finalistleri 100.000 USD para ödülünün yanı sıra Lake Forest CA ABD’de gerçekleşecek olan çevrimdışı finaline bir seyahat bekliyor.

İlgilenen oyuncular katılım şartlarının ve turnuva kurallarının ayrıntılarını şurada bulabilir:

http://tr.hex.gameforge.com/news/invitational.html

HEX Invitational’ın resmi tanıtımı burada: https://www.youtube.com/watch?v=TDn58zg6ukI

İşleyiş

Turnuvanın tamamı birkaç ay sürecek. Bu süre içinde yerel saat bölgeleri ne olursa olsun tüm oyunculara aynı şartları sunabilmek için işleyiş çeşitli safhalara ayrılacak. Genel oyun faaliyetinde güçlendirme paketleri gibi normal ödüllerin yanı sıra eleme biletleri dağıtılacak.

Tüm katılımcılar günlük olarak planlanan Yapım ve Mühürlü turnuvalara katılarak sonraki tura yükselme şansı elde ederler. Kullanıcıların kaç bilet alacağı turlardaki sıralamalarına bağlıdır.

Ön turun en iyi oyuncuları belirlenen 12 eleme turunda HEX Invitational’de birbirlerine karşı mücadele eder. Katılım için seçkin bir deste, bunun için de başlangıç destelerinden biri ve kazanılmış 10 eleme bileti yeterlidir. Eleme turlarının kazananı büyük çevrimdışı finali için ABD’ye seyahat edip orada kazananı belirleyecek.

Modlar

Oyuncu sayısının ve tekli turnuvaların çok olması nedeniyle ön turlarda İsviçre sistemi kullanılır. Belirli bir tur sayısı boyunca katılımcılar birbirlerine karşı mücadele ederler ve mağlubiyet durumunda yarışmadan elenmezler.

Sonraki eleme yarışlarında katılımcı alanı azaldığında tekli elemeler başlar. Bu tekli elemelerde sadece düellonun galibi turnuvadan ayrılmaz. Bu turun galibiyse ABD’deki finale katılmaya hak kazanır.

seçilen iki sistemin ve çeşitli oyun modlarının turnuva devam ederken kombine edilmesi tüm oyunculara fırsat eşitliği sağlar.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR