Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

GÖSTER KENDİNİ Bİ'DAHA ETKİNLİĞİMİZE HEPİNİZİ BEKLİYORUZ!

İki gün boyunca, Vodafone Park'ta, #gösterkendini bi'daha!

Perdigital.com olarak, 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde #gösterkendini etkinliğimizin ikincisi olan #gösterkendini bi'daha etkinliği çerçevesinde Vodafone Park'ta kullanıcılarımızla buluşuyoruz!

Sponsoru olduğumuz Wolfteam, Zula, League of Legends ve CS:GO yayıncılarımızın katılımıyla iki gün boyunca Vodafone Park'ta gerçekleştireceğimiz #gösterkendini bi'daha etkinliğimizde; ödüllü turnuvalar, saat başı düzenlenecek çekilişler, söyleşiler, yayıncılarla maçlar, fotoğraf çekimleri, röportajlar ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor...

19 Ocak 2019 Cumartesi günü Wolfteam ve Zula yayıncılarımızın, 20 Ocak 2019 Pazar günü ise LoL ve CS:GO yayıncılarımızın katılacağı #gösterkendini bi'daha etkinliğimiz 10:00 - 22:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Nasıl katılabilirim?


Etkinliğimiz yalnızca üyelerimize özel ve girişler tamamen ücretsizdir! Etkinlik alanına hızlı giriş yapabilmek için, Perdigital.com'a
üye girişi yaptıktan sonra aşağıda göreceğiniz "Etkinliğe Katılacağım" butonuna tıklayarak size özel üretilecek QR kodunuzun ekran görüntüsünü almanız ve 19 ve/veya 20 Ocak 2019 tarihinde 10:00 - 22:00 saatleri arasında Vodafone Park'a gelmeniz yeterli. QR kodu, tüm kullanıcılarımız için bir kez üretilir ve "Etkinliğe Katılacağım" butonuna tıklayan tüm kullanıcılarımızın QR kodları burada görüntülenir. QR kodunuz her iki gün için de geçerlidir. Tek bir QR kod ile hem 19 Ocak hem de 20 Ocak tarihlerinde etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

Etkinliğimize kaydolmak için lütfen üye girişi yapın.

Etkinliğe giriş, turnuvalara ve maçlara katılım ücretli mi?

Üyelerimize özel gerçekleştireceğimiz #gösterkendini bi'daha etkinliğine giriş, turnuvalar ve maçlar tamamen ücretsizdir. Etkinlik alanına girerken sizden istenecek tek şey, Perdigital.com referans numaranız veya QR koddur. 

Etkinlikte yaş sınırı var mı?

Yönetmelik gereği, 12 yaşından küçük kullanıcılarımızı etkinlik alanına alamıyoruz.

Etkinlikte hangi yayıncılarımız yer alacak?

2 gün sürecek #gösterkendini bi'daha etkinliğimize, sponsoru olduğumuz toplam 24 yayıncımız katılacaktır.

19 Ocak Cumartesi:

Wolfteam: Angelbooy, BLoodRappeR, CombatStaR, Nyks.

Zula: Growe, Halil Örenler, MegaSound, Muhammet Biroğlu, RainLoX.

20 Ocak Pazar:

LoL: Alaracle, Alexiahill, Bigmomm, Cihad Kiriş, Evenstar, LaKasaba, Lol Pit, Miranda Kerry, NoelDayı, PBY Kaptan, Thaldrin, Theokoles, Senna, zeoNNN.

CS:GO: AlpTV

Etkinlik boyunca hangi oyunlar için turnuvalar ve maçlar düzenlenecek?

Vodafone Park'ta düzenlenecek #gösterkendini bi'daha etkinliği, iki gün boyunca devam edecektir. Etkinlik akışını aşağıda bulabilirsiniz.

- 19 Ocak Cumartesi günü neler yapacağız? 

19 Ocak 2019 Cumartesi günü, 10:00 - 22:00 saatleri arasında hem Wolfteam hem Zula yayıncılarımız bizlerle olacak; Wolfteam 1v1, Wolfteam 5v5, Zula 1v1, Zula 5v5 turnuvaları ve yayıncılarla ödüllü 1v1'ler düzenlenecektir. Turnuvalar sonucunda başarı elde eden kullanıcılarımız ödüllendirilecektir. 

- 20 Ocak Pazar günü neler yapacağız? 

20 Ocak 2019 Pazar günü, 10:00 - 22:00 saatleri arasında; League of Legends, Fortnite ve CS:GO turnuvaları ve yayıncılarla ödüllü 1v1'ler gerçekleştirilecektir. Düzenlenen turnuvlar sonucunda başarı elde eden kullanıcılarımız ödüllendirilecektir. 

Ödüllü turnuvalara nasıl katılırım?

#gösterkendini bi'daha etkinliğinde düzenlenecek ödüllü turnuvalarda yer alabilmek için, etkinlik günleri saat 10:00'dan itibaren etkinlik alanında bulunan turnuva kayıt noktasına gitmeniz ve katılmak istediğiniz turnuvaya kaydolmanız gerekmektedir. 

19 Ocak Cumartesi günü Wolfteam ve Zula, 20 Ocak Pazar günü ise LoL, Fortnite ve CS:GO turnuvaları düzenlenecektir. Kullanıcılarımızdan, turnuvasına katılmak istedikleri oyunun düzenleneceği gün etkinlik alanında olmalarını rica ederiz. 

Turnuvalara takımıyla katılacak kullanıcılarımızın takımlarındaki tüm oyunculara ait Perdigital.com referans numaralarını turnuvaya kayıt olurken belirtmeleri zorunludur.

Turnuvalar gün boyu devam edecek olup, turnuva kayıtları her bir turnuva için belirlenen maksimum oyuncu veya takım sayısına ulaştığında durdurulur. Bu nedenle mümkün olduğunca erken kaydolmanızı tavsiye ederiz :) Etkinliğin her iki gününde de, yoğunluk durumuna göre ilave turnuvalar ve maçlar düzenlenebilecektir.

Vodafone Park'a nasıl ulaşırım?

Konum: https://goo.gl/u6Mo3h

19 ve 20 Ocak 2019 tarihlerinde görüşmek üzere. Hepinizi bekliyoruz :)

asdasdasd