Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FREE FIRE 39. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dünya çapında muazzam bir oyuncu kitlesine sahip olan Free Fire, mobil platformdaki en iyi battle royale oyunlarından biri. Garena Free Fire, her sezon özel öğeler içeren ve iki paket şeklinde sunulan Fire Pass (Seçkin Bilet) ile her ay oyuncular için yeni içerikler sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. 

Free Fire 39. Sezon ne zaman başlayacak?

Free Fire 39. Sezon, 1 Ağustos tarihinde başlayacak ve 31 Ağustos'a kadar devam edecek. Yeni sezonda, içerisinde özel paketlerden ifadelere kadar birçok yeni öğeyi barındıran SB.38 Fire Pass oyuna eklendi.

Seçkin Bilet (Fire Pass) her sezon olduğu gibi Free Fire 39. Sezon'da da iki paket şeklinde sunuldu:

Free Fire 39. Sezon'un teması nedir?

Free Fire 39. Sezon'un teması Yangında Gezenler olarak belirlenmiş. Yeni temaya baktığımızda, zombi ve ateş temasına ait birçok öge dikkat çekiyor. Ek olarak, ögelerde sarı ve kırmızı renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığını görüyoruz.

%2 bonus fırsatıyla Free Fire Elmas satın al >>

Free Fire Seçkin Bilet (Elite Pass) nedir?

Perdigital.com, Türkiye'nin ilk ve tek yetkili Free Fire Elmas satıcısıdır dolayısıyla Free Fire Elmas alışverişlerinizi Perdigital.com'dan hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Haberler