Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

FORTNITE'TAN SEVGİLİLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ!

Fortnite'ta Sevgililer Günü'ne özel #ShareTheLove etkinliğinde ekstra ödüller ve görevler 27 Şubat'a kadar oyuncuları bekliyor!


İçerik Üreticilerini Destekleme Bonusu: 8 - 22 Şubat tarihlerinde İçerik Üreticisi Kodu giren oyuncular ücretsiz Ponçik Kalpler kaplamasının sahibi olacak.

Son Şans Görevleri ve Ödülleri: 7.40 yamasından itibaren tüm oyuncular yepyeni ek Son Şans görevlerini kazanacak. Sezon bitiminden önce bu görevleri tamamlayarak aralarında Pembe Kalpler Kaplaması ve Sarmaşıklar Dalış İzi’nin de olduğu 5 yeni ödül kazanma fırsatı bulabilecek.

15 - 17 ve 22 - 24 Şubat tarihlerinde hafta sonları tüm oyuncular iki kat TP kazanabilecek. Bu nedenle oyuncular sezon bitmeden Savaş Biletlerinin derecesini yükseltmeli.

#ShareTheLove etkinliği tamamen oyunculara yönelik bir etkinlik olduğu için hem oynayıp hem de birçok ödülün sahibi olabilirsiniz. 8. Sezon başlamadan hemen önce yani 27 Şubat'ta sona erecek! 

%2 Bonus fırsatıyla Perdigital.com'dan Fortnite V Papel satın al >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR