Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

DROPZONE STEAM’E GELDİ

Gameforge ve Sparkypants şirketlerinin iddialı RTS/MOBA karışımı Dropzone, Steam’de Early Access sürümü olarak elde edilebilir. Toplulukla sürekli iletişim halinde olan geliştirici ekip, yeni içerikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 10 farklı dile çevrilen Dropzone, çoğu modern bilgisayarda çalışıyor.


Gameforge'un CEO'su ve kurucusu Alex Rösner, "Sparkypants'la birlikte Dropzone'un üzerinde çok sıkı çalıştık ve artık oyunu yayınlayacağımız gün geldi! Dropzone gerçekten dikkate değer bir oyun ve tüm dünyadaki oyuncular tarafından sevileceğinden hiç kuşkum yok. Gameforge Sparkypants'ın bu yeni tarz RTS deneyimini geliştirirken birlikte başardıklarıyla gurur duyuyorum ve geleceğe güvenle bakıyorum!"  diyor.

Dropzone Hakkında
Dropzone, Rise of Nations, Rise of Legends ve Kingdoms of Amalur: Reckoning gibi başarılı ürünlerin geliştiricilerinden oluşan Sparkypants Studios’un ilk oyunu. Stüdyonun arkasında, deneyimli, kıdemli gerçek zamanlı strateji uzmanları ve ortak kökleri Big Huge Games'e dayanan bir grup bulunuyor.
Dropzone, harita kontrolü ve birden fazla birimin gerçek zamanlı olarak yönetilmesi gibi klasik RTS özelliklerini, ateşli 1'e 1 online mücadelelerin yoğunluğuyla birleştiriyor. Bilinen fare ve klavyeyle komuta mekanizmaları mümkün olan en yüksek kontrolü sağlıyor. Oyuncular, riglerinin ekipman geliştirme olanaklarından yola çıkarak, 15 dakikalık karşılaşmalarda rakiplerinden daha çok puan toplamak için stratejiler geliştirmek zorunda. Dropzone riglerin ve ekipmanlarının bir araya getirilmesi konusunda kapsamlı seçim ve kombinasyon olanakları sunuyor. Hepsi, uzaylıların istilası altındaki Jüpiter uydusu Europa'da buluna çeşitli haritaların savaş meydanlarını oluşturuyor.

Bilgisayar Sistemi Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8.x, Windows 10
İşlemci: 2,8 GHz Dual Core
RAM: 4 GB
Grafik kartı: GTX 460 ya da üstü
DirectX: 11 Sürümü
Ağ: DSL
Hafıza: 6 GB

Dropzone Steam'de, Steam Cüzdan Kodları Perdigital'de! Perdigital farkıyla Steam Cüzdan Kodu satın alın >>

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR