Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

DOTA 2 TELEFON NUMARASI GEREKTİRECEK

Valve’nin yeni getireceği gereklilik oyuncuların birden fazla hesap kullanmalarını engellemeyi amaçlıyor.


Eğer Dota 2’yi rekabetçi ortamda deneyimlemeyi seviyorsanız artık bir telefon numarasına ihtiyacınız olacak. Valve’nin duyurduğu yeniliğe göre, artık dereceli maçlarda (ranked match) kişiye özel bir telefon numarası girilmesi zorunlu hale gelecek.

Valve’nin böyle bir sistem getirmesindeki amaç, dereceli maçlarda birden fazla hesap açan oyuncuların, seviyesi ne olursa olsun diğer oyuncuların
Dota 2’den aldıkları keyfi kaçırması. Kişiye özel bir telefon numarası kullanılmasının birden fazla hesap kullanan oyuncuların sayısını önemli ölçüde azaltması bekleniyor.

Dota 2 dereceli maçlarında telefon numarası girilme zorunluluğu 4 Mayıs’ta başlayacak. Yani 4 Mayıs’a kadar telefon numarası girmeden istediğiniz kadar hesap açıp smurf keyfini sürebilirsiniz. 

Dota 2’de kayıtlı olan bir telefon numarasını silip yeni bir telefon numarası girmek istediğinizde bunu anında yapabileceksiniz, ama silmiş olduğunuz telefon numarasını 3 ay kullanamayacaksınız. Sistemin açığının kapatılması için böyle bir şey düşünülmüş.

Perdigital farkıyla
Dota 2 Steam Cüzdan Kodu satın alın >>


OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR