Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

COMBATSTAR'IN TAKIMI BLOODRAPPER'IN TAKIMINA KARŞI!

21 Temmuz Cumartesi günü ilkini gerçekleştirdiğimiz Wolfteam canlı yayınımızın 28 Temmuz Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümüne, özel işleri nedeniyle bu hafta bizimle beraber olamayacak olan Ersin Yekin'in yerine, bir diğer Wolfteam yayıncımız BLooDRappeR katılacaktır.

28 Temmuz Cumartesi 14:00'te, CombatStaR ve BLoodRappeR'ın Perdigital TV Youtube kanalımızdaki canlı yayın esnasında izleyiciler arasından oluşturacakları takımlar karşı karşıya gelecek! Karşılaşmayı kazanan takımın her bir oyuncusu Perdigital.com'dan 10.000 Joypara kazanacak!

Bu keyifli yayını kaçırmamak ve takımların herhangi birinde yer alabilme şansı yakalamak için Perdigital TV Youtube kanalımıza hemen abone olun >>

Oyun ve ödül kuralları:

1- CombatStaR ve BLoodRappeR, 28 Temmuz Cumartesi 14:00'te Perdigital TV Youtube kanalındaki canlı yayında gerçekleşecek Wolfteam maçlarında, kendi takımlarını oluştururken yayın sırasında bir şifre belirleyecekler ve canlı yayın esnasında sohbet alanına bu şifreyi yazacaklar. Bu şifreyle oyuna en hızlı şekilde giriş yapan oyuncular CombatStaR'ın veya BLoodRappeR'ın takımlarında yer alacak.

2- CombatStaR ve BLoodRappeR, canlı yayın süresinde, maçların uzunluğuna göre 3 ya da 4 maç yapacak.

3- Maçlar genellikle Kum Haritası'nda oynanacak. (Harita tercihi, yayının gidişatına göre farklılık gösterebilir.)

4- Rakibinden önce 5 round kazanan takım o maçın galibi sayılacak.

5- Kazanan takımdaki her oyuncu Perdigital.com'dan 10.000 Joypara'nın sahibi olacak. Kazanan takımdaki oyuncular, oyun lobisinden Perdigital referans numaralarını ve Joygame ID'lerini CombatStaR ve BLoodRappeR'a gönderecek. 

6- Oyuncuların kazandığı 10.000 Joypara, en geç yayından sonraki ilk iş gününde Joygame hesaplarına Perdigital.com tarafından transfer edilecek ve kendilerine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak. 

7- Oyuncuların kazandığı JP ödülü nakde çevrilemez, başka bir üyeye devredilemez ve ödülde herhangi bir değişiklik yapılamaz. 

8- Perdigital.com, yayın ve ödülle ilgili her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Diğer Haberler