Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

COMBATSTAR'IN TAKIMI ERSİN YEKİN'İN TAKIMINA KARŞI!

Wolfteam yayıncılarımızdan CombatStaR ve Ersin Yekin'in yayın esnasında izleyiciler arasından oluşturacakları takımlar, Perdigital TV Youtube kanalımızdaki canlı yayında karşı karşıya geliyor! 

Her Cumartesi 14:00'te Perdigital TV Youtube kanalında gerçekleşecek canlı yayında, hem CombatStaR hem de Ersin Yekin, yayın sırasında verecekleri şifreyle odaya en hızlı giriş yapacak 8 izleyiciden kendi takımlarını oluşturacak ve mücadele başlayacak. Maçı kazanan takımdaki her oyuncu Perdigital'den 5.000 Joypara kazanacak.

Perdigital TV Youtube kanalımıza hemen abone ol >>

Oyun ve ödül kuralları:

1- CombatStaR ve Ersin Yekin, her Cumartesi 14:00'te Perdigital TV Youtube kanalındaki canlı yayında gerçekleşecek Wolfteam maçlarında, kendi takımlarını oluştururken yayın sırasında bir şifre belirleyecekler ve canlı yayın esnasında sohbet alanına bu şifreyi yazacaklar. Bu şifreyle oyuna en hızlı şekilde giriş yapan oyuncular CombatStaR'ın veya Ersin Yekin'in takımlarında yer alacak.

2- CombatStaR ve Ersin Yekin, bir canlı yayın süresince, maçların uzunluğuna göre 3 ya da 4 maç yapacaklar.

3- Maçlar genellikle Kum Haritası'nda oynanacak. (Harita tercihi, yayının gidişatına göre farklılık gösterebilir.)

4- Rakibinden önce 5 round kazanan takım o maçın galibi sayılacak.

5- Kazanan takımdaki her oyuncu Perdigital.com'dan 5.000 Joypara'nın sahibi olacak. Kazanan takımdaki oyuncular, oyun lobisinden Perdigital referans numaralarını ve Joygame ID'lerini CombatStaR ve Ersin Yekin'e gönderecek. 

6- Oyuncuların kazandığı 5.000 Joypara, en geç yayından sonraki ilk iş gününde Joygame hesaplarına Perdigital.com tarafından transfer edilecek ve kendilerine e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacak. 

7- Oyuncuların kazandığı JP ödülü nakde çevrilemez, başka bir üyeye devredilemez ve ödülde herhangi bir değişiklik yapılamaz. 

8- Perdigital.com, yayın ve ödülle ilgili her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR