Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.

FREE FIRE PROMO KODLARI NASIL KULLANILIR?

Free Fire promo kodlarını aşağıda anlatıldığı gibi kullanabilirsiniz. 

Promo koda erişin:

Perdigital.com'un düzenlediği çekilişten kazandığınız promo koda Hesabım > Promo Kodlarım sayfasından erişebilirsiniz. Promo kodu, 31.12.2021 23:59'a kadar kullanmanız gerekmektedir. 

Promo kodu kullanın:

1. adım: https://reward.ff.garena.com/tr adresine gidin ve Free Fire oyununa kayıt olduğunuz yöntem ile oyun hesabınıza giriş yapın.

Önemli not: Lütfen kendi oyun hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun! Giriş yaptıktan sonra, "Eşya Kodu Talebi" ekranında oyun içi adınız (nick'iniz) görünecektir. Eğer farklı bir kullanıcı adı görünüyorsa lütfen çıkış yapın ve kendi hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Aksi takdirde yanlış hesaba gönderilen promo kodun iptali veya iadesi mümkün değildir. Oyunu misafir hesap ile oynuyorsanız; misafir hesaplar ile eşya kodlarını kullanamazsınız. Promo kodu kullanabilmek için geçerli üyelik yöntemleri ile oyuna üye olduktan sonra giriş yapmanız gerekmektedir.

2. adım: Eşya Kodu Talebi alanına 12 haneli promo kodunuzu girin. (Free Fire eşya kodları büyük harf ve rakamlardan oluşan 12 haneli kodlardır.)

3. adım: Onayla butonuna tıklayın. Promo kodunuz 24 saat içerisinde Free Fire oyun hesabınıza aktarılacaktır. Eşya ödülleri oyun içerisindeki KASA sekmesinde görünür. Free Fire Elmaslar ise hesaba otomatik olarak eklenir.

Kullandığım promo kodu oyun içerisinde görün:

Kazandığınız promo kod, Fire Fire'a 24 saat içerisinde aktarılacaktır. Ödülünüzü Free Fire "Mesajlarım" (mektup ikonu) kısmından görebilirsiniz. Ödülünüz seçtikten sonra "Talep Et" butonuna tıklayarak aktifleştirebilirsiniz. 

Keyifli oyunlar dileriz!