Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Xbox Hediye Kartı

Xbox Hediye Kartı

Xbox Hediye Kartları, Xbox için cihaz, oyun, yazılım, film ve daha birçok içeriği satın alabileceğiniz ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz para kartlarıdır. Xbox Hediye Kartı sayesinde, Xbox'ta kredi kartıyla ödeme yapmadan istediğiniz içeriği satın alabilirsiniz. Minecraft, Overwatch, Halo, Oxenfree, Diablo III, Wolfenstein 2, Fallout 4, Dark Souls 3, Doom, The Witcher 3: Wild Hunt gibi tüm Xbox oyunlarını satın alabileceğiniz Xbox Hediye Kartları'nın herhangi bir ek ücreti veya son kullanma tarihi yoktur.
Xbox Hediye Kartları'nı Perdigital.com'da bulabilir, güvenle Xbox Hediye Kartı satın alabilirsiniz.
Satın alacağınız Xbox Hediye Kartları sadece Türkiye'de geçerlidir.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Xbox 25 TL Hediye Kartı

Xbox 25 TL Hediye Kartı

25.00 TL
Xbox 50 TL Hediye Kartı

Xbox 50 TL Hediye Kartı

50.00 TL
Xbox 100 TL Hediye Kartı

Xbox 100 TL Hediye Kartı

100.00 TL

Xbox Hediye Kartları'nı buradan Xbox hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Xbox Hediye Kartları'nı kullanarak, Xbox’ta kredi kartıyla ödeme yapmadan istediğiniz oyunu satın alabilir ya da sevdiklerinize Xbok Hediye Kartı hediye edebilirsiniz. Xbox Hediye Kartı, Xbox hesabınızda kullandığınız anda, Xbox hesabınıza, kartın içindeki bakiye kadar bakiye yüklenir, bu bakiyeyle Xbox'taki içerikleri satın alabilirsiniz.


Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapınız
e***********z
28.10.2018 20:05
çok güzel