Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
TOD Spor Ekstra Paketi yetkili_satici

TOD Spor Ekstra Paketi

Premier Lig, Bundesliga ve Ligue 1, WTA Tenis Turnuvası ve daha birçok spor içeriğini TOD Spor Ekstra Paketi ile izle! İster web'den, cepten, tabletten, ister akıllı TV'den kurulum ve taahhüt olmadan kolayca üyelik oluştur. Her an her yerden ulaşılabilen TOD Spor Ekstra Paketleri Perdigital'de! 1 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 aylık TOD Spor Ekstra Paketi ve 12 aylık TOD Spor Ekstra Paketi anında teslim ve kredi kartına 12 taksit imkanıyla!

TOD Spor Ekstra Paketi'nde hangi seçenekler mevcut?

3 veya 4 ekran olarak; 1 Aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 Aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 Aylık TOD Spor Ekstra Paketi ve 12 Aylık TOD Spor Ekstra Paketi mevcuttur.

TOD Spor Ekstra Paketi neleri içeriyor?

Dünyadan futbol, tenis ve daha fazlası bu pakette!

  • Premier Lig
  • Bundesliga ve Ligue 1
  • beIN SPORTS, Eurosports 1 ve 2 kanalları!
  • WTA Tenis Turnuvaları
  • Ulusal Kanallar,
  • Canlı kanalları 12 saate kadar geri al, hiçbir şeyi kaçırma!

TOD Spor Ekstra Paketi nereden alınır?

Perdigital, TOD ile sözleşmeli çalışmaktadır ve TOD Spor Ekstra Paket kodları doğrudan TOD firmasından tedarik edilmektedir. Dolayısıyla, Perdigital'den güvenle TOD Spor Ekstra Paketi satın alabilirsiniz.

TOD Spor Ekstra Paketi fiyatları

1 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 aylık TOD Spor Ekstra Paketi ve 12 aylık TOD Spor Ekstra Paketi fiyatları doğrudan TOD tarafından belirlenmektedir.

TOD Spor Ekstra Paket kodlarının son kullanma tarihi var mı?

TOD Spor Ekstra Paket kodlarının son kullanım tarihi, kodun satın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır.

TOD Spor Ekstra Paket kodu nasıl kullanılır?

https://www.todtv.com.tr/kupon-kodusayfasını ziyaret ederek KUPON KODU alanına Perdigital.com’dan satın almış olduğunuz TOD Spor Ekstra Paket kodunu girmelisiniz. Üye girişi yaptıktan veya mevcut üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üyelik işlemleri tamamlamalısınız. Kupon Kodu aktive edildiği anda, satın alınan paket anında aktif olacak ve tercih edilen paketin süresi boyunca paketteki içeriklerin izlenme hakkı elde edilecektir.

Paketiniz kapsamında ki içeriklere erişmek için TOD’a üye olunması gereklidir.

Paket kodları yurt içi servisler için geçerlidir.

Digiturk kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Kupon  kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Loginadresinde yer alan Canlı Müşteri Hizmetleri'nden yardım alabilirsiniz.

1 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 3 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 6 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, 12 aylık TOD Spor Ekstra Paketi, TOD 1 Aylık Spor Ekstra Paketi, TOD 3 Aylık Spor Ekstra Paketi, TOD 6 Aylık Spor Ekstra Paketi, TOD 12 Aylık Spor Ekstra Paketi satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
B**** B****
07.08.2022 16:32
Premier Lig varmı ?
perdigital.com cevapladı
08.08.2022 13:00

Merhaba. Perdigital’den satın alacağınız beIN CONNECT Spor Paketi ile Premier Lig maçlarını seyredebilirsiniz.
A**** N****
20.08.2021 14:34
spor paketi içinde süper ligde var mı
perdigital.com cevapladı
20.08.2021 15:12

Değerli kullanıcımız, beIN CONNECT Spor Paketi, Süper Lig maçlarını içermemektedir. Spor Paketi içeriğinde; Ligue 1, Bundesliga, THY Euroleague ve WTA, beIN SPORTS, Eurosport ve Ulusal Kanallar yer almaktadır. Süper Lig maçlarını izlemek için https://www.perdigital.com/eglence-spor-egitim-kodlari/bein-connect-super-lig-paketi adresinden beIN CONNECT Süper Lig Paketi satın alabilirsiniz. Saygılarımızla,