Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
PlayStation Plus Card TR

PlayStation Plus Card TR

PlayStation Plus, PlayStation oyun konsolu için ücretli üyelik sistemidir. PlayStation 3’ten başlayarak en son sürüm PlayStation konsoluna kadar geçerlidir.

10 GB depolama alanı, paylaşımlı oyun avantajı, ayda 2 adet ücretsiz oyun, erken erişim imkanı ve özel indirimler sağlayan PlayStation Plus aboneliği ile için ihtiyacınız olan PlayStation Plus kartlarını burada bulabilir, güvenle PlayStation Plus card satın alabilirsiniz. 3 aylık PlayStation Plus TR kartları Perdigital'de. 90 günlük PlayStation Plus TR kartları anında teslim.

Bu ürün yalnızca Türkiye'de geçerlidir.

PlayStation Plus Card kodları tükenmiştir. İlerleyen günlerde stokların yenilenebileceğini belirtmek isteriz. Gelişmeleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Instagram

Facebook

Twitter 

Youtube

-------------------------------------------------------------------------

Satın aldığınız PlayStation Plus Kodunu aktive etmek için https://account.sonyentertainmentnetwork.com adresini ziyaret etmelisiniz.

PlayStation Plus (PS Plus) avantajları:

- 10 GB depolama alanınız olur, böylece konsol değiştirseniz bile, kayıtlı oyunlarınızı devam ettirmeniz mümkün olur.
- Paylaşımlı Oyun Avantajı: Arkadaş canlısı bu özellik sayesinde, oyuna sadece siz sahip olsanız bile arkadaşlarınız çevrimiçi size katılıp maceranıza ortak olabilirler.
- Ayda 2 Adet Bedava Oyun: PlayStation Plus üyeleri, her ay 2 yeni oyuna hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilirler. Bu oyunların hangi oyunlar arasından seçileceği konusunda oy kullanabilirler.
- Erken Erişim İmkanı: Yeni çıkacak oyunlar, beta aşamasındakiler ve bazı demo oyunlara herkesten önce erişim imkanı sağlanır.
- Özel İndirimler: PlayStation Plus üyelerine belirli zamanlarda çok özel indirim avantajları sunulur.


Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış