Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Obilet İndirim Kodu

Obilet İndirim Kodu

Obilet İndirim Kodu, Obilet mobil uygulaması üzerinden otobüs, uçak bileti, araç kiralama veya otel rezervasyonu yaparken ek indirim sunar. Obilet İndirim Kodu fiyatların Perdigital'de bulabilir ve anında teslim imkanıyla Obilet İndirim Kodu satın alabilirsiniz.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Obilet Otobüs Bileti 10 TL İndirim

Obilet Otobüs Bileti 10 TL İndirim

1.00 TL
Obilet Uçak Bileti 35 TL İndirim

Obilet Uçak Bileti 35 TL İndirim

1.00 TL
Obilet Araç Kiralama 100 TL İndirim

Obilet Araç Kiralama 100 TL İndirim

1.00 TL
Obilet Otel Rezervasyonu 155 TL İndirim

Obilet Otel Rezervasyonu 155 TL İndirim

1.00 TL

Obilet nedir?

Obilet web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılara otobüs, feribot, uçak bileti alımlarında, otel rezervasyonu ve araç kiralama konularında kolaylık sağlayan bir platformdur. Kullanıcılar ilgili hizmetlerde çeşitli firmaları kıyaslayabilir ve kendilerine uygun hizmeti sunan firmayı seçerek hızla satın alım sağlayabilirler.

Obilet İndirim kodu nedir, ne işe yarar?

Obilet İndirim Kodu satın alımlarınıza ek indirim sunmaktadır. Otel rezervasyonu, araç kiralama ya da otobüs ve uçak bileti alımlarında Obilet İndirim Kodunun size sağladığı tutarlarda ekstra indirimden faydalanabilirsiniz.  

Obilet İndirim Kodu nereden alınır?

Perdigital.com, Obilet.com ile doğrudan sözleşmeli olarak Obilet İndirim Kodu satışı yapmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz Obilet İndirim Kodlarını Perdigital.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Obilet İndirim Kodu nerelerde geçerlidir?

Perdigital.com'dan satın alacağınız Obilet İndirim Kodu sadece Obilet mobil uygulamasında geçerlidir. Obilet web sitesi üzerinden Obilet İndirim Kodu kullanılamaz. Bu nedenle Obilet İndirim Kodundan yararlanmak için Obilet mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Obilet İndirim Kodu nasıl kullanılır?

  1. Obilet mobil uygulamasına üye girişi yapın.
  2. Sefer sorgulama ekranına gidin. 
  3. Talep ettiğiniz seferi ve koltuğu seçtikten sonra ödeme sayfasına gidin. 
  4. Yolcu bilgisi kısmının altında yer alan "Kupon Kodu ↓" ikonuna tıklayın. (Otel rezervasyonu ve Araç Kiralama sağlarken ise Toplam Tutar bilgisi kısmının altında yer alan "Kupon Kodu ↓" ikonuna tıklayın.)
  5. Perdigital.com'dan satın aldığınız Obilet İndirim Kodunu ilgili alana girdikten sonra "Ekle" butonuna tıklayın. 
  6. İletişim ve yolcu bilgilerini kontrol ettikten sonra Obilet İndirim Kodunuz ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Uyarı: Metro Turizm ve BBBUS firmalarında indirim kodu kullanılamamaktadır. 

Obilet İndirim Kodları sadece Obilet mobil uygulamasında geçerlidir.

Obilet Otobüs Bileti 10 TL İndirim kodu, Obilet Uçak Bileti 35 TL İndirim kodu, Obilet Otel Rezervasyonu 155 TL İndirim kodu, Obilet Araç Kiralama 100 TL İndirim kodu satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış