Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası ’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
EyesPro Paketi yetkili_satici

EyesPro Paketi

EyesPro ile tablet, telefon vb. cihazları kullanırken maruz kaldığınız olumsuz etkilerden gözlerinizi koruyabilirsiniz. Göz sağlığınızı korumak için tasarlanmış EyesPro’nun mavi ışık filtresi sayesinde kullandığınız akıllı telefon, tablet gibi cihazlardan yayılan ve göz sağlığınızı tehdit eden mavi ışıktan korunabilirsiniz. Ayrıca EyesPro akıllı telefon, tablet gibi cihazları kullanırken ekran ile olan mesafenizi otomatik olarak kontrol eder ve mesafe yakınsa sizi uyarır. 3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi kredi kartına 12 ay taksit imkanıyla Perdigital’de!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
3 Aylık EyesPro Paketi (1 Cihaz)

3 Aylık EyesPro Paketi

1 Cihaz
17.99 TL
6 Aylık EyesPro Paketi (1 Cihaz)

6 Aylık EyesPro Paketi

1 Cihaz
34.99 TL
12 Aylık EyesPro Paketi (1 Cihaz)

12 Aylık EyesPro Paketi

1 Cihaz
55.99 TL
24 Aylık EyesPro Paketi (1 Cihaz)

24 Aylık EyesPro Paketi

1 Cihaz
99.99 TL
Fiyatlara KDV dahildir.

EyesPro ne işe yarar?

Göz sağlığı açısından önemli bir tehdit haline gelen akıllı cihazlar miyopi rahatsızlığına yol açabilir. Akıllı cihaz ekranlarının miyopi yani uzaktaki nesnelerin bulanık görülmesine neden olan yaygın görme bozukluğunun gelişmesine katkıda bulunduğu tıp çevrelerince doğrulanmıştır. EyesPro uygulamasında bulunan mavi ışık filtresi sayesinde kullandığınız cihazdan yayılan, göz sağlığı için önemli bir tehdit haline gelen mavi ışıktan gözlerini koruyabilirsiniz. EyesPro, göz koruma fonksiyonu sayesinde kullandığınız akıllı cihazın ekranı ile gözünüz arasındaki mesafeyi kontrol ederek gözlerinizi korur. Gözlerinizi sağlıklı tutmak adına tasarlanmış EyesPro ile göz sağlığınıza koruyabilirsiniz.

EyesPro ile neler yapabilirsiniz?

  • Gözlerinizin akıllı telefona olan mesafesini otomatik olarak izler ve mesafe yapılandırdığınızdan daha yakınsa ekranı gözünüzden uzaklaştırmanız konusunda sizi uyarır.
  • Göz koruması için ekran mesafesini kendiniz ayarlayabilirsiniz fakat uzmanların önerisi 30 cm'dir.
  • Ekran parlaklık seviyesini sizin için uygun bir program dahilinde ayarlar. Böylece gözlerinizi mavi ışığın olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz.

EyesPro Paketi nereden alınır?

Perdigital, EyesPro ile sözleşmeli çalışmaktadır ve EyesPro Paketi kodları, doğrudan EyesPro'dan tedarik edilmektedir. Dolayısıyla, Perdigital'den güvenle EyesPro Paketi satın alabilirsiniz.

EyesPro Paketi fiyatları

3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi fiyatları doğrudan Kroha tarafından belirlenmektedir.

EyesPro Paketi kodu nasıl kullanılır?


3 Aylık EyesPro Paketi, 6 Aylık EyesPro Paketi, 12 Aylık EyesPro Paketi, 24 Aylık EyesPro Paketi satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış