Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

PBY KAPTAN'I YEN, PERDIGITAL BONUS KAZAN!

Sevilen League of Legends (LoL) yayıncılarımızdan PBY Kaptan'ı 1 v 1'de yenmeyi başaran oyuncularımız, 20 TL değerinde Perdigital Bonus kazanıyor!


Rakiplerin yayın esnasında yapılan çekilişle belirlendiği bu keyifli maçlarda yer alabilme şansı yakalamak için, yayıncı tarafından yayın esnasında açılacak olan aşağıdaki kayıt formunu doldurman ve her Salı 16:00'da Perdigital TV Twitch kanalında olman yeterli.

Kayıt formu doldurmak için lütfen üye girişi yapınız

Oyun ve ödül kuralları:

  1. PBY Kaptan, her Salı saat 16:00'da Perdigital TV Twitch kanalında yayın açacak ve League of Legends 1 v 1'de kendisine rakip olacak olan isimleri, yukarıdaki kayıt formunu dolduranlar arasından yapacağı çekilişle belirleyecektir.
  2. Çekiliş neticesinde ismi duyurulan oyuncunun o esnada Chat’te olmaması halinde, bir sonraki oyuncu için tekrar bir çekiliş yapılacaktır.
  3. PBY Kaptan, bir yayında, maçların uzunluk durumuna göre en az 4, en fazla 6 farklı oyuncuyla 1 v 1 yapacaktır.
  4. Maçlar ARAM haritasında oynanacak ve 100 minyonu, ilk kuleyi ya da ilk kanı rakibinden önce alan, oyunun kazananı olacaktır.
  5. PBY Kaptan'ı yenmeyi başaran oyuncularımızın kazandıkları 20 TL değerindeki Perdigital Bonuslar, en geç yayından bir sonraki iş gününde hesaplarına tanımlanacak ve kendilerine e-posta yoluyla bildirim yapılacaktır.
  6. Kayıt formu, yayın esnasında, yayıncı tarafından açılır ve kapatılır. Bu nedenle her Salı bu keyifli oyunda yer alabilmek için yeniden kaydolmanız gerekir.
  7. Ödül nakde çevrilemez.
  8. Perdigital.com, yayın ve ödülle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.