Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Tanki X X-kristal yetkili_satici

Tanki X X-kristal

Tanki X, AlternativeGames tarafından oyunculara sunulan, ücretsiz çok oyunculu (MMO) bir tank-aksiyon oyunudur.

Tanki X X-kristal, Tanki X oyununda kullanılan para birimidir. Tanki X X-kristal fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Tanki X X-kristal satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Tanki X X-kristal, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.

Tanki X nedir? 

Tanki X, 21. yüzyıl ileri teknoloji zırhlı araçlarını konu alan takım bazlı, ücretsiz çok oyunculu (MMO) bir tank-aksiyon oyunudur. Oyuncuların takımlar halinde tank savaşları yapabileceği bir savaş oyunudur.

Farklı haritalarda seçeceğiniz taret ve modüller ile oynanan bu savaş oyununda Alpha ve P.A.R.S olmak üzere iki farklı şirket bulunmaktadır. Tanki X, 2099 yılında geçmektedir. Bu iki şirket, yıllardır birbiriyle savaş halindedir. Global bir meteor yağmuru sonrası keşfedilen yeni mineraller bu iki şirketin ilgi odağı olmuştur. Her iki şirketin de ana silahı, Tanki X adıyla bilinen projenin bir parçası olarak üretilen uzaktan savaş araçlarıdır. Bu uzaktan savaş makineleri, en değerli mineral yataklarını kontrol edebilmek uğruna birbirleriyle mücadele etmektedir. 

Tanki X’in en temel yapıtaşı modüllerdir. Oyuncular, garajda Ar-Ge planlarını kullanarak taret ve gövdeler için modül yükseltmeleri yapılabilir. Ayrıca, oyuncular modülleri yükselterek düşmanlarını patlatmak için savaşta mayın bırakabilir, ışığı yansıtan görünmezlik modülü ile düşmanların arasından gizlice geçebilir, güç kalkanı modülüyle rakiplerinin mermilerine karşı koyabilirler ya da birçok farklı modül kullanarak tanklarını yepyeni özelliklerle donatabilirler.

Tanki X nasıl oynanır?

Tanki X bir takım oyunudur. Oyunda, tüm yeni oyuncular 100 puanla antrenman ligine başlamaktadır. Oyuncular, Tanki X’te 4 vs 4, 8 vs 8 ve 10 vs 10 olarak savaşlara katılabilir ve ölüm maçı, bayrak kaçırma gibi çeşitli oyun modlarında güçlerini ortaya koyabilirler.

Farklı koşullarda, liglerde, zaferler veya yenilgilerde; savaşlar için oyuncuların itibar puanı artmakta ya da azalmaktadır. Ligler arasında geçiş yapılabilmesi için belirli miktarda itibar puanı gerekmektedir.

Oyunda Dereceli Lig Sistemi de mevcuttur. Oyuncular, dereceli savaşlara katıldıkça başarı seviyelerine göre lig atlayabilmektedir. Mevcut ligler ise sırasıyla; Bronz Lig, Gümüş Lig, Altın Lig ve Ustalık Ligi olarak belirlenmiştir. Dereceli ligin yanı sıra, oyuncular kendi arkadaşlarıyla özel savaş oluşturup birlikte özel ve keyifli bir savaş gerçekleştirebilirler ya da arkadaşlarıyla ikili veya çoklu takımlar kurarak rakiplere karşı zafer kazanmak için mücadele edebilirler. 

Ayrıca oyuncular, solo olarak da savaşlara katılabilirler.

Oyuncuların bu oyunda öğrenmeleri gereken en temel ve en önemli özellik tanklarını doğru şekilde kontrol edebilmeledir. Bir oyuncunun kariyerinin en önemli anlarından biri olduğu söylenebilir. Tank kontrol etme biçimi, daha sonra oyun tarzına karar vermede çok önemli bir rol oynamaktadır.

Oyunda amaç nedir?

Alpha ve P.A.R.S şirketleri, yeni keşfedilen mineral yataklarına sahip olmak için uzaktan şavaş araçları olarak üretilen Tanki X’lerle birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışmaktadır.

Tanki X X-kristal nedir?

Perdigital.com’dan satın alacağınız X kristalleri, oyun içi Ar-Ge planları almak, kasa açmak ve kozmetik ürünler elde etmek için kullanacağınız Tanki X'deki para birimidir.

Tanki X X-kristal fiyatları

6 farklı denomda Tanki X X-kristal bulunmaktadır. 125 X-kristal, 250 + 75 X-kristal, 750 + 300 X-kristal, 1500 + 750 X-kristal, 3750 + 2.000 X-kristal, 6250 + 3.750 X-kristal şeklindeki denomlarda bulup satın alabileceğiniz Tanki X X-kristal’lerin fiyatları Alternativagames firmasının Türkiye’de uygulanmasını istediği satış fiyatlarıdır. Perdigital.com, Alternativagames firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalıştığından ve Tanki X X-kristal’lerinin yetkili satıcısı olduğundan, e-pinlerin satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapamaz.

Tanki X, Tanki X X-kristal, X-kristal, Tanki X satın al, Tanki X X-kristal satın al, X-kristal satın al, Tanki X al, Tanki X X-kristal al, X-kristal al, Tanki X fiyatları, Tanki X X-kristal fiyatları, X-kristal fiyatları, Tanki X e-pin, Tanki X X-kristal e-pin, X-kristal e-pin, 125 X-kristal, 250 + 75 X-kristal, 750 + 300 X-kristal, 1500 + 750 X-kristal, 3750 + 2.000 X-kristal, 6250 + 3.750 X-kristal satın almak için doğru adres; Perdigital.com.
Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
y*********k
26.06.2018 13:59
süper oyun zular :D