Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
nasil
Aion Coins yetkili_satici

Aion Coins

Aion, 2008 yılında piyasaya sürülen bir MMORPG oyunudur. Oyunda CryEngine motoru kullanılır. Tamamı Türkçe destekli olan Aion oyununda aydınlığı temsil eden Elyo ya da karanlığı temsil eden Asmodian ırklarından birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Aion oyununun oyun içi mağazasında kullanılan para birimi Aion Coins’dir. Aion Coin fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Aion Coins satın alabilirsiniz. Anında teslim ve güvenilir Aion Coins, kredi kartınıza 12 taksit imkanıyla.

Aion Oyuncularına Önemli Bilgilendirme

Gameforge firması, Aion oyununda e-pin kullanımını belirsiz bir süreliğine durdurmuştur. E-pinlerin oyun içerisinde kullanımına yeniden izin verilmesi halinde Aion Coins e-pinleri tekrardan satışa açılacaktır.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
O**** Ö****
25.09.2020 18:44
hızlı ve güvenli, teşekkürler
E**** ö****
03.06.2020 19:25
hızlı ve güvenli
S**** D****
05.10.2018 01:17
mükemmel bir sitesiniz teşekkürler
ö**** K****
07.01.2018 03:03
Çok iyi Anında hızlı ve günvenli Bazı markalar belirli kredi kartlarını kabul etmiyor aklınıza gelicek bütün para card kredi card hertürlü kabul ediyor Teşşekürler