Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Hearthstone Pack

Hearthstone Pack

En ucuz Hearthstone pack Perdigital'de! Hearthstone pack satın almak için doğru adres; Perdigital. Hearthstone pack, bir hesapta en fazla 10 kere kullanılabilir.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
Hearthstone Pack

Hearthstone Pack

2.19 TL

Hearthstone pack nedir? Ne işe yarar?

Hearthstone oynamak için gereken kartlar farklı şekillerde elde edilebilir. Oyun içerisinde hem genişleme paketi hem de orjinal oyunla ilgili görevleri ve günlük görevleri yaparak kart kazanabildiğiniz gibi, içinden rastgele kartların çıktığı Hearthstone Pack'de satın alabilirsiniz. Bu paketler içerisinde tamamen rastgele 5 kart çıkmaktadır. Oyundaki efsanevi kartlar da normal güçlü kartlar da çıkabilir, bu şansınıza göre farklılık gösterebilir. 

30 adet kart ile oyuna başlayabilirsiniz. Elinizde mananıza göre kart tutar ve her tur harcadığınız karta göre paketinizden rastgele kartlar elinize gelerek savaşmaya devam edebilirsiniz. Her tur kart hamlelerinizle karşınızdaki kahramanın yaşam havuzunu sıfırlamaya çalışırken kendinizi korumalısınız. Turlarda stratejinize göre bazen 1 kart bazen 3 4 kart oynayabilirsiniz ama hepsi sahip olduğunuz manaya göredir ve mana aşımı yapamazsınız. Hearthstone Pack ile bu kart havuzunuzu ne kadar güçlendirirseniz, rakiplerinize karşı da o kadar güçlü olursunuz. 

Hearthstone Hakkında

Blizzard'ın son dönemde oyunlarında yaptığı ataklardan biri olan Hearthstone, 11 Mart 2014'te başladığı yolculuğunda, uzun zamandır kart oyunlarını seven, Warcraft evrenini takip eden oyuncuların kalbini fethetmiş durumda. Hearthstone oyununda, rastgele kartlardan kendinize oluşturduğunuz kart takımı ile rakiplerinize karşı üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz. World of Warcraft evreninde, sizi evinize geri döndüren taştan ismini alan oyundaki tüm kahramanlar da yine bu oyun üzerinden geliyor ve oyuncuların takımlarında yer alıyor.

Şimdiye kadar çıkmış olan Hearthstone Maceraları

Curse of Naxxramas
Blackrock Mountain
The League of Explorers

Şimdiye kadar çıkmış olan Hearthstone Genişleme Paketleri

Goblins vs Gnomes
The Grand Tournament
Whispers of the Old Gods

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapınız
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış