Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Muhammet YT ile Rekabet

Sevilen Zula yayıncılarımızdan Muhammet YT ile aynı takımda rekabete girmeye hazır mısın?

Muhammet YT, kendi takımında yer alacak oyuncuları, yayın esnasında yapacağı çekilişle belirleyecek. Bu keyifli maçlarda Muhammet YT’nin takımında olup, maçı kazanmayı başaran her bir oyuncu 5 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacak!

Muhammet YT ile aynı takımda olabilmek için, yayıncımız tarafından yayın esnasında açılacak olan aşağıdaki kayıt formunu doldurman ve her Cuma 18:00'de Perdigital TV Youtube kanalında olman yeterli.

Kayıt formu doldurmak için lütfen üye girişi yapınız

Oyun ve ödül kuralları:

  1. Muhammet YT, her Cuma saat 18:00'de Perdigital TV Youtube kanalında yayın açacak ve Zula Rekabetçi Mod'da kendisiyle aynı takımda oynayacak kişileri, yukarıdaki kayıt formunu dolduranlar arasından yapacağı çekilişle belirleyecektir.
  2. Çekiliş neticesinde ismi duyurulan oyuncunun o esnada Chat’te olmaması halinde, bir sonraki oyuncu için tekrar bir çekiliş yapılacaktır.
  3. Muhammet YT, bir yayında, maçların uzunluk durumuna göre en az 2, en fazla 3 maç yapacaktır.
  4. Muhammet YT'nin takımında olup, maçı da kazanmayı başaran her bir oyuncunun Perdigital.com hesaplarına 5 TL Perdigital Bonus, en geç yayından bir sonraki iş gününde tanımlanacak ve kendilerine e-posta yoluyla bildirim yapılacaktır.
  5. Kayıt formu, yayın esnasında, yayıncı tarafından açılır ve kapatılır. Tüm kayıtlar her Cuma günü 20:00'de sistem tarafından silinir. Bu nedenle her Cuma canlı yayın esnasında, yayıncımız kayıt formunu açtığı zaman yeniden kaydolmanız gerekir.
  6. Ödül nakde çevrilemez.
  7. Perdigital.com, yayın ve ödülle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.