Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Karanlık Işık MMORPG Oyuncusunun Yolunu Aydınlatıyor!

MMORPG'lere olan açlığımız hiç bitmeyecek! O hayal dünyalarında dolaşıp maceradan maceraya koşmanın keyfi, karakterimizle dünyaları kurtarmanın onurlu mücadelesi bizi gerçek yaşamdan biraz olsun ayırıp kafamızı toplamak için ideal bir yer sunmuyor mu?
Karanlık Işık Külçe Satın Al

 Bizce de öyle! Bu sene yayın hayatına başlayan Karanlık Işık'ta farklı bir deneyimi kendine içerik olarak edinmiş, zamanın içerisinde 6 farklı dönemi bir arada yaşatan yeni bir MMORPG. Hala denemediyseniz bu yazıdan sonra bir göz atmak için zaman ayırmanızda fayda var. Normalde 3 mblık ufak bir yükleme dosyası ile oyuna giriş yapabiliyorsunuz ki siz oynadıkça arka planda download ediyor haritaları. Ha yok kardeşim ben öyle oynayamam diyenler için de 700 mb'a yakın bir kurulum dosyası mevcut.

Toplamda bu kadar ufak boyutları olan bir oyunun içeriğinin de çok sığ olması gerekir diye düşünüyorsanız orada yanıldığınızı belirtelim. Sınıfınıza karar verdikten sonra oyuna girip seviye 40'a çıkmak iyi bir MMORPG oyuncusu için 2 saatlik iş. Yok ben yeni öğreniyorum bu türü, FPS olsa affetmem diyenlerdenseniz oyundaki bir çok yardımcı sistemlerle sıkı bir MMORPG oyuncusundan 1 saat fazla zamanla 40 olabilirsiniz. Böylece oyunun içindeki bir çok sistemi de kullanmaya başlayacağınız ve her yeni seviye için şuraya da bakayım, buraya da gideyim diye düşünürken 50 60'ları 1 hafta içinde görebileceksiniz. Oyun bu konuda kendine oldukça bağlayan bir yapıya sahip ve aksiyon dolu dünyasında yapacak bir çok şey var. Dur şuradan etkinliğe gireyim, hop buradan görevleri takip edeyim, aha savaş bölgesi açılmış, bir loncaya girip Hegamonya savaşına gireyim vs derken hem hayal gibi haritalarda dolaşıyor hem de bineğinizle, petinizle maceradan maceraya koşuyorsunuz.

Hem ufak yer tutsun hem beni oyalasın hem de beni çok yormasın diyen bir MMORPG arıyorsanız, Karanlık Işık'ın karanlık dünyasını kahramanınızla aydınlatmak için fazla beklemeyin ve hemen kaydolun, bu keyifli macerayı kaçırmayın!

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR