Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Fifa 17, Battlefield 1 ve Titanfall 2 ön siparişlerinde %20 Paracık kampanyası

31 Ağustos 2016'ya kadar sitemiz üzerinden yapacağınız Fifa 17, BATTLEFIELD 1 ve Titanfall 2 ön siparişlerinde %20 Paracık kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Hemen ön siparişinizi verin, %20 Paracık kazanın!

Fifa 17 ön sipariş >>

Battlefield 1 ön sipariş >>

Titanfall 2 ön sipariş >>

Hopi hakkında detaylı bilgi almak ve Hopi uygulamasını indirmek için tıklayın.

Kampanya Şartları:

Kampanya 31 Ağustos 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya www.perdigital.com adresinde Hopikimliği tanıtılarak yapılacak Fifa 17, BATTLEFIELD™ 1 ve Titanfall® 2alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla %20 Paracık kazanılabilir.

Kampanya Perdigital’ın devam eden diğerkampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Perdigital kampanya koşul, süre vekapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veyakampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir,bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir,uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilirhale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satınalınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarımüşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsaParacık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelindenmahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirmehakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tümbedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.