Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

İKV AKÇE SATIN ALAN 1 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE NADİDE EŞYA SETİ HEDİYE!

İKV Akçeler, Ramazan Bayramı sonuna kadar %25'e varan indirimlerle! 14.06.2018 Perşembe günü 00:00'da başlayan indirim kampanyasından 17.06.2018 Pazar günü 23:59'a kadar yararlanabilirsiniz. 


Bayram sonuna kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanıp %25'e varan indirimlerle İKV Akçe satın alan kullanıcılarımız arasından yapılacak çekilişle belirlenecek 1 kullanıcımız, Karaköy Genişleme Paketi’ndeki en iyi eşyalar olan Nadide Eşya Seti'nin sahibi olacak! Çekiliş, İstanbul Kıyamet Vakti tarafından düzenlenecek olup, konuyla ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

%25'e varan indirim fırsatından yararlanarak, %3 Perdigital Bonus kazanma imkanıyla hemen İKV Akçe Satın Al >>

Kampanya detayları:

Nadide Eşya Seti'nin kazananı, İstanbul Kıyamet Vakti tarafından 18-22 Haziran 2018 haftasında belirlenecek ve kazanan kullanıcımız ödülüne oyun içinden ulaşacak, ayrıca e-posta yoluyla da bilgilendirilecektir.

- Çekiliş sonucunda herhangi ödül kazanan talihli, ödülünü başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemez. 

- Perdigital.com ve İKV Oyun tarafları herhangi bir zamanda kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

- Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.
OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR