Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

HOPİLİLERE STEAM CÜZDAN KODU ALIŞVERİŞLERİNDE %2 PARACIK

Hopililerin, tek seferde yapacakları 20 TL ve üzeri Steam Cüzdan Kodu alımlarına, Perdigital'den %2 Paracık hediye!

Hopililerin yapması gereken şey;

1. Almak istedikleri Steam Cüzdan Kodu'nu sepetlerine atmak ve sepette görünen "alışverişi tamamla" butonuna basmak.
2. Birinci aşamadan sonra açılan sayfada, "Hopi ile paracık kazanmak ya da Hopi'ni kullanmak için tıkla" yazan görsele tıklamak ve açılan Hopi penceresine önce Hopi kimliklerini girmek, sonrasında ise kendilerine sunulan kampanyalar arasından "Steam Cüzdan Kodlarında Yüzde 2 Paracık Kazan" kampanyasını seçip, satın alımı tamamlamak.

Ürünü satın alır almaz %2 Paracık, Hopi uygulamalarına yüklenir.

Kampanya koşulları:

- Kampanya 31 Aralık 2019 saat 23:59'a kadar geçerlidir.

- Kampanyadan yalnızca oyuncular yararlanabilir.

- Kampanya, Perdigital.com adresinde Hopi kimliği tanıtılarak, tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri Steam Cüzdan Kodu alışverişlerinde geçerlidir. 

- Kampanyaya dahil ürünler satın alınarak, en fazla %2 Paracık kazanılabilir. 

- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Kampanya Perdigital’in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

- Hopi ve Perdigital kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

- Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Kampanyadan hemen yararlanmak için Steam Cüzdan Kodu satın alın >>