Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Hopililere Özel PC Oyun Kampanyası!

Hopililer Perdigital'den PC oyunu alırken hem %5 indirim hem de 5 Paracık kazanıyor!

Hopililerin yapması gereken tek şey, almak istedikleri oyunları sepete attıktan sonra, ödeme aşamasına geldiklerinde Hopi kimlikleri ile giriş yapmak. Giriş yaptıktan sonra sepetlerindeki tüm PC oyunlarında %5 indirim + siparişin ödemesini tamamladıklarında 5 Paracık kazanacaklar!

Kampanya koşulları:

Kampanya, 20 TL ve üzeri PC oyunlarında, 18 Eylül 23:59'a kadar geçerlidir.

Kampanyadan sadece Perdigital.com'a kayıtlı oyuncular yararlanabilirler.

Kampanya
www.perdigital.com adresinde Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak tüm PC oyunu alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyada  şartları sağlanan fatura ile en fazla tüm indirimlere ek %5 indirim ve 5 Paracık kazanılabilir.

Kampanya Perdigital’ın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Hopi ve Perdigital kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.