Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

DÜNYA KUPASI’NIN KAZANANI SEN OL!

2018 Dünya Kupası gruplarından sence hangi takımlar çıkacak? Son 16’ya kalacak takımları doğru tahmin et, Perdigital Bonusları kap!


14 Haziran – 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Rusya’da düzenlenecek olan ve 32 ülkenin mücadele edeceği Dünya Kupası grup maçları için tüm üyelerimize özel bir çekiliş düzenliyor, Dünya Kupası’nda gruplardan çıkacak takımları doğru tahmin eden üyelerimiz arasından yapacağımız çekilişle 32 üyemize Perdigital Bonus hediye ediyoruz!

Dünya Kupası’na özel düzenlediğimiz bu çekilişte;

 • 2 kullanıcımız 20 TL,
 • 5 kullanıcımız 15 TL,
 • 10 kullanıcımız 10 TL,
 • 15 kullanıcımız ise 5 TL değerinde Perdigital Bonus kazanacak.

Bu heyecana ortak olmak için, aşağıda yer alan her bir gruptan çıkacağını tahmin ettiğiniz 2 takımı da işaretleyerek TAHMİNLERİ GÖNDER butonuna tıklamanız yeterli. Aynı gruptan çıkacak 2 takımı da doğru tahmin ettiğiniz her bir grup için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Aşağıda yer alan grupların her birinden 2’şer milli takım seçerek tahminlerinizi bizimle paylaşın.

Tahminlerinizi oluşturmak için lütfen üye giriş yapınız

Kampanya ve Katılım Koşulları:

 1. Çekilişe katılabilmek yani Dünya Kupası gruplarından çıkacak takımları tahmin edebilmek için, Perdigital.com’dan en az bir kez alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.
 2. Tahminlerinizi, 14 Haziran 2018 Perşembe günü saat 17:00’ye kadar bizimle paylaşmaya devam edebilirsiniz.
 3. Tüm gruplar için 2 takım tercihi yapmanız gerekmektedir. Aynı gruptan çıkmayı başaracak 2 takımı da bildiğiniz her bir grup için 1 adet çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. Örneğin, 8 gruptan çıkabilecek 16 takımı da seçtiniz ve neticede sadece A ve C gruplarından çıkan 4 takımı doğru tahmin ettiniz. Bu durumda 2 adet çekiliş hakkı kazanmış olursunuz
 4. Tüm üyelerimiz yalnızca 1 kez bu kampanyaya katılabilir. Çoklu katılım tespiti halinde Perdigital.com ilgili üyenin tüm katılımlarını iptal etme hakkına sahiptir.
 5. Dünya Kupasına özel düzenlenen çekilişin kazananları, grup aşamalarının sona erdiği günün ertesi günü yani 29 Haziran 2018 Cuma saat 16:00’da Perdigital.com tarafından(Perdigital.com’da ve Perdigital sosyal medya hesaplarında) ilan edilecektir.
 6. Ödül kazanan kullanıcılarımıza, kazandıkları ödülle ilgili info@perdigital.com adresinden bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Ödül kazanan kullanıcılarımızın ödüllerinin Perdigital.com hesaplarına tanımlanması için kendilerine gönderilen e-postaya yanıt vermeleri gerekmektedir. Bu e-postaya yanıt veren kullanıcıların ödülleri, Perdigital.com hesaplarına 1 iş günü içinde tanımlanacaktır ve kendilerine e-posta yoluyla haber verilecektir.
 7. Perdigital.com herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 8. Çekiliş sonucunda herhangi bir ödül kazanan talihliler, ödüllerini başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemezler.
 9. Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.