Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

ŞAMPİYONLUK LİGİ'NDE FİNALİN ADI: ROYAL BANDITS - BAU SUPERMASSIVE

Vodafone Freezone'un sponsor olduğu 2018 LoL Şampiyonluk Ligi'nde 22 Nisan Pazar günü final heyecanı yaşanacak! Finale kalan BAU Supermassive ve Royal Bandits Espor takımları şampiyonluk mücadelesi verecek...


20 Ocak'ta başlayan ve 9 hafta süren Şampiyonluk Ligi'nde mevsim finalleri oynayacak 6 takım; ligi 1. bitiren BAU Supermassive ve hemen ardından ligi 2. sırada tamamlayan Royal Bandits takımları mevsim finallerinde doğrudan yarı final oynamaya hak kazanmıştı. Ligi 3. bitiren 1907 Fenerbahçe ile tie-break'te HWA Gaming'i eleyen Team Aurora çeyrek finalistlerden 2'si olmuştu. Ligi 4. sırada tamamlayan Youth Crew ile Dark Passage Dominos diğer 2 çeyrek finalist olmuştu. 

7 Nisan Cumartesi günü, yarı finale çıkma mücadelesi için karşı karşıya gelen 1907 Fenerbahçe ile Team Aurora maçı Team Aurora'nın 3-1 galibiyetiyle sonuçlandı ve takım yarı finale yükselerek BAU Suppermassive'in rakibi olmuştu. 13 Nisan Cuma günü oynanan maçta BAU Supermassive galip geldi ve finale çıkan ilk takım oldu.

8 Nisan Pazar günü oynanan Youth Crew - Dark Passage maçında galip gelen Youth Crew de yarı finale yükselerek Royal Bandits'in rakibi olmuştu. 14 Nisan Cumartesi günü oynanan maçta galip gelen takım Royal Bandits oldu ve finalde BAU Supermassive'in rakibi oldu.

15 Nisan Pazar günü 3.'lük mücadelesi için karşı karşıya gelen Youth Crew - Team Aurora maçında kazanan taraf Youth Crew oldu ve rakibini 3-0 mağlup ederek VFŞL Kış Mevsimi'ni 3. sırada tamamladı. 

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR