Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

LOL'ÜN YENİ ŞAMPİYONU KAI'SA İLE TANIŞIN

Dünyanın en çok oyuncusuna sahip ve yıllardır aynı ivmeyle yükselmeye devam eden oyun League of Legends'ın yeni karakterinin yetenekleri belli oldu.


İŞTE KARŞINIZDA KAI'SA: HİÇLİK'İN KIZI


League of Legends'ın yaratıcıları yeni kahramanla ilgili şu açıklamayı yaptı: Kai’Sa yırtıcılar arasında hayatta kalabilmek için onlardan birine dönüştü. Kurtulma umudu olmadan yıllar boyu Hiçlik'te mahsur kalan Kai’Sa, iradesinin gücü ve ona ikinci derisi olarak uyum sağlayan bir Hiçlik yaratığıyla kurduğu ortak yaşam sayesinde direnebildi. Hiçlik'in Kızı şimdi karşı konamayacak kadar güçlü fakat doğduğu dünya ile onu büyüten dünya arasında kalmış bir avcı olarak geri dönüyor.


Kai'Sa oldukça güçlü bir karakter. Öne çıkan bazı özellikleri ise şöyle:

PASİF: İKİNCİ DERİ

Kemiren Yaralar:

Kai’Sa'nın normal saldırıları rakiplerini plazmayla işaretleyerek, giderek artan ilave büyü hasarı verir. Üst üste yapılan birkaç saldırıdan sonra plazma patlar ve hedefin eksik can miktarına bağlı olarak anlık hasar verir.

Yakındaki takım arkadaşlarının verdiği hareketsiz bırakan etkiler, rakibe plazma yükü ekler.

Yaşayan Silah:

Kai’Sa'nın ortak yaşamlı zırhı onun seçtiği savaşma tarzına uyum sağlayarak, yeteneklerine dükkân eşyalarının ve tecrübe seviyesinin verdiği kalıcı niteliklere göre evrim geçirtir.


Q: ICATHIA YAYLIMI

Kai’Sa çevresindeki rakiplere eşit olarak dağılan çok sayıda atış yapar. Aynı hedefe birden fazla atış isabet ederse hedef biraz daha az hasar alır.

Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave saldırı gücü birikince Icathia Yaylımı çok daha fazla sayıda atış yapar.


W: HİÇLİK TOPU

Kai’Sa isabet ettiği ilk rakibi açığa çıkararak ona büyü hasarı ve plazma yükü veren bir Hiçlik enerjisi ışını ateşler.

Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave yetenek gücü biriktiğinde Hiçlik Topu daha fazla hasar verir ve bir şampiyona isabet ederse bekleme süresinin bir kısmı iade edilir.


E: GÜCÜN SINIRI

Kai’Sa güç toplayarak hareket hızını kısa bir süre için arttırır fakat saldırıda bulunamaz. Gereken enerjiyi topladıktan sonra en büyük silahlarını çıkararak saldırı hızını birkaç saniyeliğine arttırır.

Normal saldırılar, Gücün Sınırı'nın bekleme süresini azaltır.

Yaşayan Silah:

Yeteri kadar ilave saldırı hızı birikince Gücün Sınırı güç toplarken kısa süreliğine gerçek görüş sağlar.


R: ÖLÜMCÜL DÜRTÜ

Kai’Sa, plazma ile işaretlediği bir şampiyonun yakınlarında bir noktaya doğru çok yüksek hızla atılır. Bu atılış uzun menzillidir. Hedefine vardığında, kısa süreliğine hasar soğuran bir kalkan kazanır.


LoL RP Satın Al >>


OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR