Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

ASUS WTK LİGİ'NDE HAFTANIN OYUNCUSUNU SEÇ, PERDIGITAL BONUS KAZANMA FIRSATI YAKALA!

Perdigital.com, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası’nda (ASUS WTK Ligi) mücadele eden e-sporcular içinden her hafta bir oyuncuyu sizin oylarınızla “Haftanın Oyuncusu” ilan ediyor.

ASUS WTK Ligi sonuna kadar devam edecek “Haftanın Oyuncusu” oylaması, Perdigital Facebook sayfasından her hafta Salı günü başlatılacak, her hafta Cuma günü sona erecek. Oylamaya katılan şanslı kullanıcılarımız ise Perdigital.com’dan Perdigital Bonus kazanma fırsatı yakalayacak.

Haftanın Oyuncusu oylamasına, Perdigital Facebook sayfasındaki bu gönderiden katılabilirsiniz. Oylamaya katılmanız için yapmanız gerekenler;

1- Haftanın Oyuncusu seçilmesini istediğiniz oyuncuya, Haftanın Oyuncusu gönderisindeki görselde belirtilen ve oyuncunun “nick”inin üzerine yer alan Facebook Tepkiler butonlarını kullanarak (Beğen, Kalp, Hahaha) oy verin.

2- Haftanın Oyuncusu oylamasından Perdigital Bonus kazanma fırsatı yakalamak için gönderiye Perdigital.com Referans numaranızı yorum olarak yazın. (Perdigital.com referans numaranızı öğrenmek için: https://prnt.sc/hje808)

3- HaftanınOyuncusu gönderisini kendi Facebook sayfanızda herkese açık biçimde paylaşın.

Haftanın Oyuncusu oylaması, her hafta Salı günü saat 11:00’de Perdigital Facebook sayfasından ilan edilecektir ve oylama başlayacaktır. Her hafta Cuma günü saat 11:00’de Haftanın Oyuncusu oylaması sona erecektir. Oylamaya katılan ve yorum olarak Perdigital referans numarasını paylaşan kullanıcılarımız arasından yapılacak çekilişle her hafta 5 kullanıcımız Perdigital.com’dan 5 TL Perdigital Bonus kazanacaktır.

- Çekiliş sonucunda 5 TL Perdigital Bonus kazanan talihliler, ödüllerini başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemezler.

- Perdigital.com, çekiliş kurallarını ve ödülleri her zaman değiştirme ve çekilişi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

________________________________________________________________________________________________________________

HAFTANIN OYUNCUSU VE PERDIGITAL BONUS KAZANAN KULLANICILAR

18 Mayıs 2018:

"Haftanın Oyuncusu" Galatasaray Espor'dan TheBorewn seçildi. 

Haftanın Oyuncusu oylamasına katılan ve çekilişle Perdigital Bonus kazanan kullanıcılarımız:

Furkan Tepe 333309010918
Buğra Bulut 333303481682
Süleyman Akkaya 333308739711
Serkan Demir 333302958482


OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR