Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

ASUS WTK LİGİ'NDE HAFTANIN OYUNCUSUNU SEÇ, PERDIGITAL BONUS KAZANMA FIRSATI YAKALA!

Perdigital.com, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası’nda (ASUS WTK Ligi) mücadele eden e-sporcular içinden her hafta bir oyuncuyu sizin oylarınızla “Haftanın Oyuncusu” ilan ediyor.

ASUS WTK Ligi sonuna kadar devam edecek “Haftanın Oyuncusu” oylaması, Perdigital Facebook sayfasından her hafta Salı günü başlatılacak, her hafta Cuma günü sona erecek. Oylamaya katılan şanslı kullanıcılarımız ise Perdigital.com’dan Perdigital Bonus kazanma fırsatı yakalayacak.

Haftanın Oyuncusu oylamasına, Perdigital Facebook sayfasındaki bu gönderiden katılabilirsiniz. Oylamaya katılmanız için yapmanız gerekenler;

1- Haftanın Oyuncusu seçilmesini istediğiniz oyuncuya, Haftanın Oyuncusu gönderisindeki görselde belirtilen ve oyuncunun “nick”inin üzerine yer alan Facebook Tepkiler butonlarını kullanarak (Kalp, Hahaha, İnanılmaz) oy verin.

2- Haftanın Oyuncusu oylamasından Perdigital Bonus kazanma fırsatı yakalamak için gönderiye Perdigital.com Referans numaranızı yorum olarak yazın. (Perdigital.com referans numaranızı öğrenmek için: https://prnt.sc/hje808)

3- Haftanın Oyuncusu gönderisini kendi Facebook sayfanızda herkese açık biçimde paylaşın.

Haftanın Oyuncusu oylaması, her hafta Salı günü saat 11:00’de Perdigital Facebook sayfasından ilan edilecektir ve oylama başlayacaktır. Her hafta Cuma günü saat 11:00’de Haftanın Oyuncusu oylaması sona erecektir. Oylamaya katılan ve yorum olarak Perdigital referans numarasını paylaşan kullanıcılarımız arasından yapılacak çekilişle her hafta 5 kullanıcımız Perdigital.com’dan 5 TL Perdigital Bonus kazanacaktır.

- Çekiliş sonucunda 5 TL Perdigital Bonus kazanan talihliler, ödüllerini başka bir üyeye devredemez ve ödülün parasal karşılığını ya da ödülde herhangi bir değişiklik talep edemezler.

- Perdigital.com, çekiliş kurallarını ve ödülleri her zaman değiştirme ve çekilişi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Çekilişe katılan herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

OYUNUN KALBİ PERDİGİTAL'DE ATIYOR