Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Norton Güvenlik yetkili_satici

Norton Güvenlik

Norton güvenlik kodları Perdigital'de! Tüm cihazlarınız için uygun fiyatlı Norton antivirüs kodlarını, kredi kartınıza 12 taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz. Tüm Norton Security kodları, Windows, iOS ve Android cihazlarda geçerlidir. 3 Cihaz için satın aldığınız Norton güvenlik kodlarını, dilediğiniz 3 cihazda kullanabilirsiniz. 3 cihazın tamamı tablet, PC veya cep telefonu olabilir. Ucuz ve güvenilir Norton security kodları için doğru adres; Perdigital!

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
12 Aylık Norton Mobil Güvenlik

12 Aylık Norton Mobil Güvenlik

39.90 TL
12 Aylık Norton Güvenlik (3 Cihaz Kapsar)

12 Aylık Norton Güvenlik (3 Cihaz Kapsar)

109.90 TL

Dünya'nın önde gelen antivirüs programlarından olan Norton Perdigital'de!

Tüm Norton Security kodları, Windows, iOS ve Android cihazlarda geçerlidir. 3 Cihaz için satın aldığınız Norton güvenlik kodlarını, dilediğiniz 3 cihazda kullanabilirsiniz. 3 cihazın tamamı tablet, PC veya cep telefonu olabilir. 

Ürünü aktive edebilmek için; http://tr.nortonmarket.com/page/license sayfasını ziyaret ederek, satın almış olduğunuz kodu, ilgili alana girip "LİSANS AKTİVASYONU" butonuna tıklamanız ve size sunulacak olan dosyayı, ürünü kullanacağınız cihaza indirmeniz yeterli.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
F*****************l
22.09.2017 16:14
çok güzel bee