Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel verilerinizi mevzuata uygun olarak Çerezler aracılığıyla kaydedip işliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.
Muud Premium yetkili_satici

Muud Premium

Muud, yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları dinleyebileceğiniz dijital müzik platformudur.

Muud Premium sayfamızda Muud Premium fiyatlarını bulabilir, güvenle Muud Premium kodu satın alabilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit imkanıyla Muud Premium Perdigital'de.

E-PİN KARŞILIĞI STOK BİRİM FİYAT ADET SEPETE EKLE
3 Aylık Muud

3 Aylık Muud Premium

14.97 TL
6 Aylık Muud

6 Aylık Muud Premium

29.94 TL
12 Aylık Muud

12 Aylık Muud Premium

89.88 TL
Fiyatlara KDV dahildir

Muud nedir?

Muud, yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları sınırsız ve özgürce dinleyebileceğiniz, size özel hazırlanan listeleri muud’una göre filtreleyerek , en sevdiğin türler ve sanatçılara göre şarkılar ,albümler, listeler, haberler ve etkinlikler kısacası müzik ile ilgili her şeye anında ulaşabileceğiniz dijital müzik platformudur.

Muud ile en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleyip, yerli 250 şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir ve çevrimdışı özelliğini kullanarak internetin olmadığı ortamlarda da listelerini dinlemeye devam edebilirsiniz.

Muud E-pin ve Şifre Nedir?

Muud e-pin ve şifre, Muud’da sınırsız müzik dinleme, müzik indirme, çevrim dışına ekleme ve yukarıda belirtilen haklarınızı aktif eden, Muud  Premium üyelik sahibi olmanızı sağlayan aktivasyon kodudur.

Muud E-pin ve Şifre Aktivasyon Kodu Kullanım Süresi

Muud Premium e-pin ve şifre aktivasyon kodunun kullanım süresi 1 yıldır  ve bu süre içinde kullanılması gerekmektedir. 

E-pin ve şifre aktif hale getirildikten sonra alınan kullanım hakkı kadar kullanma süresi olmaktadır. Örneğin Perdigital.com'dan 3 aylık Muud Premium e-pin / şifre satın aldıysanız, 3 ay boyunca Muud Premium'dan faydalanabilirsisniz.

Ürüne yorum yapabilmek için üye girişi yapın.
M**** Z****
27.12.2018 20:59
Çok kolay bir işlem ağı oluşturduğunuz ve güvenilirliğiniz için teşekkürler.
A**** K****
22.12.2018 18:38
Sorunsuz alışveriş.